Технології в боротьбі з кібератаками: основні проблеми та методи захисту на Київському Міжнародному Форумі з кібербезпеки.

Обговорення про те, як Україна посилює свою цифрову безпеку, відбулося на Київському Міжнародному Форумі з кіберрезилієнтності (Kyiv International Cyber Resilience Forum, KICRF) — ключовій щорічній події в сфері кібербезпеки для України та Центрально-Східної Європи.

Форум, що зазвичай збирає фахівців у сфері кібербезпеки, представників державних установ, бізнесу та міжнародних організацій, виступає важливим майданчиком для дебатів щодо стратегій захисту від кібератак і розробки спільних заходів у боротьбі з глобальними цифровими загрозами.

Цьогорічний форум зосередив свою увагу на нових викликах, які постали перед Україною через агресивні хакерські атаки з боку російських кіберзлочинців. У рамках заходу відбулася панельна дискусія під назвою "Поле кібербитви: як Україна бореться з російською хакерською агресією", в якій взяли участь провідні фахівці у сфері кібербезпеки. Серед спікерів були Євген Владіміров, директор Центру кібербезпеки Національної академії Служби безпеки України; Валерій Кулик-Куличенко, заступник Голови Укртрансбезпеки, відповідальний за цифровий розвиток та трансформації; Роман Соболь, заступник директора департаменту безпеки НАК "Нафтогаз України"; Сергій Галаган, член правління НЕК "Укренерго" та Артем Скрипник, генеральний директор Favbet Tech.

"В умовах сучасної кібервійни ми розуміємо, що кожна українська компанія, кожен державний орган є потенційною мішенню. За останні два роки ми зіткнулися з безпрецедентним зростанням кількості та складності атак, та водночас -- отримали безцінний досвід, який варто поширювати та масштабувати. Саме тому FAVBET Tech сьогодні бере участь у KICRF та разом з іншими компаніями працює над розвитком кіберстійкості України", -- зазначив Артем Скрипник.

Цього року IT-компанія FAVBET Tech підтримала захід та стала партнером KICRF, що є продовженням зусиль з розвитку кібербезпеки в Україні та розширення співпраці для боротьби з цифровими загрозами. З 2022 року компанія є частиною української цифрової армії, бере участь у розробці ПЗ для потреб війська, а з 2024 -- є партнером ГО "Кіберполк", що займається військово-інформаційними операціями та підготовкою фахівців з кібербезпеки.

#Бізнес #Україна #Європа #Національна енергетична компанія «Укренерго» #Нафтогаз #Російська мова #Київ #Організація громади #Комп'ютерна безпека #Служба безпеки України #Генеральний директор #Програмне забезпечення #Органи державної влади #Хакерська атака #Кібервійна

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Європейський Союз планує заснувати фонд підтримки України на суму 40 мільярдів євро: як можуть обійти вето Віктора Орбана.
Гольф-поля Трампа в Ірландії стали жертвами вандалізму.
НКЦПФР оновила свій перелік: п’ять нових інвестиційних проектів визнано ненадійними -- Delo.ua
Теги