Російська військова структура: ГУР оприлюднило інформацію про 243 компанії корпорації "Ростех".

Головне управління розвідки Міністерства оборони України опублікувало інформацію про 243 російські підприємства, що входять до складу трьох найнебезпечніших холдингів російської державної корпорації "Ростех".

Як передає Укрінформ, про це ідеться в повідомленні ГУР у Фейсбуці.

Компанії "Ростеху", які відповідають за більше ніж 50% виробництва зброї та військової техніки в Росії, займають вирішальну позицію в постачанні армії засобами для ведення бойових дій проти України, як зазначається в повідомленні.

На порталі War&Sanctions йдеться про:

Оновлений розділ включає ідентифікаційні дані компаній, їхні ролі в рамках "Ростеху", а також деталі щодо накладених на них санкцій, використовуваного обладнання, а також схеми взаємозв'язків і підпорядкування.

Як наголосили у ГУР, відповідальний бізнес може використовувати опубліковану інформацію для перевірки своїх контрагентів на причетність до ростєху та ухвалювати рішення про припинення співпраці з ними. Завдяки цьому, разом із синхронізацією санкцій країн-партнерів, ускладняться ланцюжки постачання та зменшаться темпи виробництва російської військової техніки. Також стане неможливим використання непідсанкційних структур "Ростеху" для обходу міжнародних обмежень.

Це потягне за собою обмеження можливостей Росії та її партнерів у розробці нових видів зброї та участі в міжнародних співпраця. Окрім того, зменшення доходів "Ростеху" вплине на його спроможність виробляти та оновлювати військову техніку.

В Головному управлінні розвідки повідомили, що тривають зусилля щодо відокремлення російського військово-промислового комплексу від глобальних ринків і скорочення постачальницьких ланцюгів.

Як зазначив Укрінформ, Головне управління розвідки та Державна архівна служба України у рубриці "Викрадена спадщина" на порталі War&Sanctions опублікували списки осіб, які мають стосунок до незаконного вивезення архівних матеріалів України з територій, тимчасово окупованих Росією, а також до їх подальшої інтеграції в російську архівну систему.

#Бізнес #Росія #Міжнародні санкції щодо Росії (2014—дотепер) #Укрінформ #Facebook #Інфраструктура #Озброєння #Росіяни #Військові технології #Підприємницька діяльність #Головне управління розвідки (Україна) #Військово-промисловий комплекс #Військова галузь

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Науковці стверджують, що штучний інтелект здатен проявляти самовпевненість і упередженість, подібно до людей.
"Нехай Сила завжди буде з тобою": п'ять найвідоміших ігор серії "Зоряні війни" (фото та відео)
Сучасні технології друку на металі: переваги якості, тривалості служби та нові горизонти для підприємств.
Теги