Путін передав акції пивоварної компанії Bud під тимчасове управління.

Президент Росії Володимир Путін підписав указ, згідно з яким акції закордонної пивоварної компанії AB InBev Efes передаються до тимчасового управління російській групі компаній "Вместе", передає російська служба Радіо Свобода.

Спільне бельгійсько-турецьке підприємство AB InBev Efes займається виробництвом різноманітних сортів пива, серед яких відомі марки як-от Stella Artois, Velkopopovický Kozel, Bud, Hoegaarden, Löwenbräu, а також локальні бренди "Клинське" та "Сибірська корона". Загалом компанія пропонує понад 75 різних найменувань. В Росії під її контролем діяло 11 пивоварень.

До сьогодні концерн AB InBev Efes залишався останнім із трьох найбільших зарубіжних виробників пива на російському ринку: голландська компанія Heineken пішла з Росії після початку повномасштабної війни в Україні, продавши всі свої активи до серпня 2023 року. У цей же час був переданий під тимчасове управління датського пивоварний холдинг Carlsberg Group.

Ознайомтесь також: Громадяни Росії з американськими паспортами та "агент спецслужб РФ". Хто придбаває активи закритих російських банків в Україні?

На початку грудня 2024 року Володимир Путін ухвалив рішення про виведення активів Carlsberg з-під тимчасового управління. Компанія оголосила про їх продаж з істотним дисконтом, що означало значне зниження від ринкової вартості.

У серпні 2024 року була заснована нова тимчасова управлінська структура AB InBev Efes, що носить назву групи компаній "Вместе". Генеральним директором цієї організації виступає Микола Тюрніков. Відповідно до своїх статутних документів, компанія спеціалізується на створенні програмного забезпечення та наданні консультаційних послуг у сфері фінансового посередництва.

Згідно з інформацією, наданою "Новою газетою Європа" та організацією "Трансперенсі Інтернешнл - Росія", у період 2023-2024 років уряд Росії здійснив націоналізацію або вжив заходів для націоналізації активів, що в сумі перевищують один трильйон рублів.

У жовтні 2024 року російська влада значно ускладнила процес виходу іноземного бізнесу з країни. Тепер західні компанії, які все ще працюють на російському ринку, можуть реалізувати свої активи лише за 40% від їхньої справжньої оцінки.

#Бізнес #Президент (державна посада) #Володимир Путін #Росія #Європа #Данія #Росіяни #Радіо «Свобода» #Банк #Занепокоєння (бізнес) #Російський рубль #Корпоративна група #AB InBev #Carlsberg Group #Нова газета #Пиво. #Вікісховище (журнал) #Пивоварня Löwenbräu #Велькопоповицький Козел #Пивоварня Hoegaarden #Stella Artois #Голландська мова #Націоналізація #Статут

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Повний огляд казино parimatch
Киянин вперше в історії здобув титул чемпіона світу з боксу! Відзначаємо століття з моменту найзначнішої перемоги відомого емігранта!
У 2024 році Збройні Сили Росії захопили більше 2500 квадратних кілометрів території, але при цьому понесли значні втрати, складаючи 427 000 військовослужбовців. Докладніше про це.
Теги