
Перший віцепрем'єр-міністр та міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що призначення п'яти нових заступників є кроком до підвищення ефективності, підкріпленим новою місією, візією, стратегією управління людськими ресурсами та змінами в організаційній структурі міністерства.
"Останні пів року Мінцифра проходить масштабну трансформацію. Після впровадження системи управління OKR ми зрозуміли, що для підвищення ефективності потрібне повне перезавантаження. Тому зараз переходимо на нову операційну модель, оптимізуємо внутрішні процеси, інтегруємо штучний інтелект у всі сфери -- від юридичного напряму до HR. Частина структурних змін у Мінцифрі -- призначення урядом п'яти нових заступників. Четверо з них зросли в екосистемі Мінцифри. Карʼєрний ліфт -- важлива частина нашої HR-стратегії, яка вже реалізується", - написав Федоров у мережі Facebook.
Він акцентував увагу на тому, що нові заступники зміцнять основні напрямки роботи міністерства: цифрові послуги, управління даними, інфраструктурні проекти, розвиток цифрової економіки та забезпечення кібербезпеки.
Зокрема, Валерія Коваль отримала призначення на посаду заступниці міністра цифрової трансформації, відповідальної за розвиток екосистеми цифрових та офлайн персоналізованих послуг.
"У команді із самого початку створення Мінцифри. До цього працювала експерткою з цифровізації в державному агентстві з питань електронного урядування. Тепер відповідатиме за розвиток цифрових та адміністративних послуг -- щоб "Дія" була не просто зручною, а надавала швидкий персоналізований сервіс для кожного українця", - написав він.
Зоряна Стецюк обійме посаду заступника міністра, відповідального за цифрове урядування, управління даними та розвиток цифрової інфраструктури.
"В команді Мінцифри вона працює з 2019 року, розпочавши кар'єру як державна експертка з реінжинірингу процесів. Наразі її обов'язки включають розвиток напрямку GovTech, що охоплює цифровізацію всіх державних органів, створення сучасних електронних реєстрів та забезпечення системної взаємодії з CDTO. Її головна мета — створити інтегровану та скоординовану цифрову державу, де якісні дані слугують основою для ефективних і безпечних сервісів", - зазначив Федоров.
Станіслав Прибитько був призначений на посаду заступника міністра, відповідального за розвиток цифрової інфраструктури.
"В Мінцифрі з 2020 року. Розпочав кар'єру на посаді керівника відділу розвитку мобільного зв'язку, а потім очолив департамент електронних комунікацій і радіочастотного спектра. Наразі він відповідає за просування цифрової інфраструктури. Основна увага приділяється фундаментальним аспектам цифровізації – надійному мобільному зв'язку та доступу до інтернету," - зазначено в повідомленні.
Наталя Денікеєва була призначена на посаду заступника міністра, відповідального за цифрову економіку.
"У складі Мінцифри вона працює вже більше п'яти років. Розпочала свою кар'єру як керівник відділу, а нині керує проектами, що сприяють розвитку цифрової економіки. Її обов'язки охоплюють такі ініціативи, як Дія.City та Code.ua, а також підтримку стартапів і інноваційного бізнесу, а також займається процесом цифровізації та формуванням політики в галузі грального бізнесу", - зазначив він.
Віталій Балашов займе посаду заступника міністра, відповідального за кібербезпеку та хмарні технології.
"Долучився до команди після багатьох років роботи в айті-сфері. У Мінцифрі відповідатиме за кібербезпеку та розвиток хмарних технологій. В умовах кібервійни та постійних атак росії на цифрову інфраструктуру це надзвичайно важлива сфера для безпеки цифрової держави", - зазначив віцепрем'єр.
Він також зазначив, що Олексій Вискуб продовжить виконувати обов'язки першого заступника, в той час як Олександр Борняков залишиться заступником у справах євроінтеграції.
"Це лише початок процесу перетворення Мінцифри в нову, удосконалену версію 2.0. Наші цілі стають все більш амбіційними, їх кількість постійно зростає. Нові кадрові призначення слугують шляхом до підвищення ефективності, спираючись на нову місію, візію, HR-стратегію, цінності та зміни в організаційній структурі. Ми прагнемо надати кожному можливість реалізувати свій потенціал, професійно зростати та брати на себе відповідальність. Це вже дає результати на всіх рівнях — відбулось понад 70 інших кадрових змін у нашій команді. Спеціалісти переходять на позиції менеджерів та керівників проєктів, а директори департаментів підвищуються до заступників міністра. Особливо тішить, що ці зміни також сприяють розвитку жіночого лідерства в уряді", - зазначив Федоров.
Згідно з повідомленнями, 23 липня Кабінет Міністрів України затвердив кандидатури п'яти нових заступників міністра цифрової трансформації.
#Бізнес #Facebook #Штучний інтелект #Стартап-компанія #Економіка #Івано-Франківськ #Інфраструктура #Уряд України #Інтернет #Екосистема #Комп'ютерна безпека #Менеджмент #Михайло Федоров #Кібервійна #Модель #Європейська інтеграція #Лідерство #Хмарні обчислення #Електронне урядування #Цифрова економіка