Порошенко критикував "агресивні дії НАТО" - аналітик оприлюднив історичний протокол засідання Верховної Ради.

Народний депутат Петро Порошенко рішуче засуджував "агресію блоку НАТО" під час своєї каденції, коли представляв інтереси проросійської партії Медведчука СДПУ (о) в Верховній Раді. Про це написав політичний експерт Петро Олещук.

За його словами, Петро Порошенко у 1999 році, будучи депутатом і членом проросійської партії Медведчука СДПУ (о), категорично засуджував "агресію блоку НАТО" під час подій у колишній Югославії.

Фракция СДПУ (о) категорически осуждает агрессивные действия НАТО в отношении Югославии! Последствия военных действий и рост напряженности в Балканском регионе уже хорошо известны: достаточно вспомнить критические события, происходившие во время Первой и Второй мировых войн, - так прозвучала стенограмма выступления Порошенко на 32-м заседании Верховной Рады, состоявшемся 26 марта 1999 года, по словам Петра Олещука.

Олещук наголошує, що за деякий час Порошенко став сам собі протирічити, кон'юнктурно вдаючи підтримку НАТО.

Постійні зміни в політичних поглядах Порошенка свідчать про його цинічну здатність підлаштовуватися під інтереси своїх покровителів: будь то Путін, з яким він укладав угоди, або Янукович, перед яким він намагався догодити, перебуваючи в уряді. Проте, переслідуючи свої власні інтереси, Порошенко не залишив місця для державних інтересів. Час минає, і Україна остаточно змінить свій зовнішньополітичний курс, відмовившись від будь-яких зв'язків з Росією. В той час як Порошенко продовжить свої бізнесові справи з Медведчуком, торгувати з Росією, підтримувати Російську православну церкву, лобіювати надання громадянства Новинському та тиснути руку Путіну. Що стосується риторики про НАТО, "гетьман" коригуватиме її відповідно до актуальних політичних обставин, - зазначає експерт.

Олещук, в свою чергу, ставить під сумнів реальну позицію Порошенка.

"Цікаво, в який момент Порошенко говорив неправду: коли стверджував, що НАТО є ворогом України, чи тепер, коли заявляє, що Альянс – це надійний партнер? Але, насправді, це не так вже й важливо. Люди його калібру завжди говорять неправду", - підсумовує експерт.

Як повідомлялось раніше, на Петра Порошенка пропонують накласти санкції. Відповідна петиція зареєстрована на сайті Президента України. Автори петиції наголошують, що діяльність політика завдала суттєвої шкоди національним інтересам країни. Підставами для санкцій проти Петра Порошенка автори петиції називають його участь у створенні Партії регіонів, роботу в уряді Миколи Азарова, зв'язки з представниками російської православної церкви та бізнес, який сплачував податки в рф навіть після початку війни.

#Бізнес #Україна #Міжнародні санкції щодо Росії (2014—дотепер) #НАТО #Президент України #Політик #Російська мова #Верховна Рада #Громадянство #Гетьман #Віктор Янукович #Політика #Партія регіонів #Віктор Медведчук #Петро Порошенко #Галицьке русофільство #Соціал-демократична партія України (об'єднана) #Російська православна церква #Соціалістична Федеративна Республіка Югославія #Перший уряд Азарова

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Ментальне здоров'я під загрозою: як діяти, якщо вся нація переживає емоційне вигорання - На етапі виходу на пенсію.
Порожні полиці та довгі черги: реальний вигляд радянських магазинів (фото)
Путін використовує Трампа в своїх інтересах, пропонуючи свої природні ресурси в обмін на українські, - заявив дипломат.
Теги