Подвійні критерії: Пекін виступив із критикою на адресу санкцій Європейського Союзу, спрямованих проти російського та китайського бізнесу, що бере участь у військових діях.

Китай висловив незадоволення санкціями Європейського Союзу, які накладено на підприємства, що мають зв’язки з Росією у контексті війни. Пекін підкреслює, що ЄС вдається до подвійних стандартів, акцентуючи увагу на своїй підтримці мирних переговорів.

Китай висловив незадоволення "односторонніми санкціями", накладеними Європейським Союзом на російські та китайські компанії, які безпосередньо або опосередковано беруть участь у війні в Україні. У Пекіні ці дії охарактеризували як приклад "подвійних стандартів". Про це інформує УНН, посилаючись на заяву Міністерства закордонних справ Китаю.

Деталі

Як заявили в МЗС Китаю, впроваджені 20 травня травня ЄС та Великою Британією економічні обмеження проти бізнес структур рф, Китаю та ОАЕ "не мають жодного юридичного підґрунтя у міжнародному праві.

Ми засуджуємо та рішуче виступаємо проти цих невиправданих європейських санкцій проти китайських компаній. Щодо української кризи, Китай відданий сприянню мирним переговорам. Китай ніколи не постачав летальну зброю сторонам конфлікту та суворо контролює експорт товарів подвійного призначення. Нормальне співробітництво між китайськими та російськими компаніями не повинно бути порушене

Україна закликає Європейський Союз посилити свої жорсткі санкції проти Росії на фоні коливань позиції США - повідомляє Reuters 21 травня 2025 року, 16:03 * 298 переглядів.

Вона також звернула увагу на існування "подвійних стандартів", коли європейські держави офіційно засуджують війну в Україні, але насправді продовжують співпрацювати з Росією.

Більшість країн, включаючи країни Європи та США, продовжують торгувати з росією. Європейським країнам необхідно припинити використовувати подвійні стандарти у торговельно-економічній співпраці з росією та завдавати шкоди законним інтересам китайських компаній. Китай зробить все необхідне для рішучого захисту своїх законних прав та інтересів.

Європейський Союз активно працює над впровадженням 18-го пакету санкцій проти Російської Федерації, зосередивши увагу на енергетичному секторі та "північних потоках", повідомила Каллас 20 травня 2025 року о 23:31. * 3140 переглядів

Пам'ятаємо

Європейський Союз ухвалив 17-й пакет санкцій щодо Росії, до якого входять 75 фізичних і юридичних осіб, а також підприємства, пов'язані з військово-промисловим комплексом, судна "тіньового флоту" та навіть компанія "Сургутнафтогаз".

#Бізнес #Китай (регіон) #Росія #Україна #Міжнародні санкції щодо Росії (2014—дотепер) #Європейський Союз #Європа #Товари #Експорт #Юридична особа #Сполучене Королівство #Українські національні новини #Об'єднані Арабські Емірати #Пекін #Міжнародне право #Міністерство закордонних справ (Україна) #Корабель

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Фінансист Любомир Остапів поділився своїми думками щодо інвестиційних можливостей в Україні в умовах війни, а також зазначив, яких активів слід уникати. -- Delo.ua
Бразилія завдала удару по російським шпигунам - деталі новини від Експрес онлайн.
З'явилася інформація про потенційних покупців приблизно 400 автозаправок, що належать Коломойському.
Теги