Після укладення угоди з компанією "Київстар" Uklon розширює свою діяльність на ринки Казахстану, Узбекистану та Пакистану, повідомляє Delo.ua.

Цю інформацію надає Delo.ua, посилаючись на інтерв'ю з генеральним директором Uklon Сергієм Гришковим, яке він дав "Економічній Правді".

Гришков передбачає, що в найближчі роки капіталізація компанії може зрости вдвічі, і це припущення, схоже, має обґрунтовану основу.

Незважаючи на труднощі, пов'язані з воєнними діями, Uklon змогла досягти фінансового зростання, стабільно заробляючи та вперше виходячи на новий міжнародний ринок — Узбекистан. Як зазначив Гришков, в цій країні компанія демонструє багаторазове зростання порівняно з попередніми роками, що створює нові можливості для розширення бізнесу.

Після поглинання "Київстаром" Uklon став частиною міжнародної групи Veon, яка має потужну операційну базу в багатьох країнах. Це дало українському бізнесу стратегічну перевагу при виборі нових ринків. Вже зараз команда працює над кейсами в Казахстані, Пакистані та Узбекистані, спільно з телеком-операторами групи, аналізуючи локальні ринки та запит на послуги перевезень.

"Цей формат є для нас новим. Наразі ми активно займаємося кейсами в Казахстані, Пакистані та Узбекистані. Як я вже зазначав, ми сформували робочу групу з представниками Jazz, досліджуємо ринки та розпочинаємо нові дослідження," - зауважив він.

Раніше компанія Uklon визначила для своєї експансії в Європейському Союзі пріоритетними державами країни Балтії, а також Польщу, Словаччину та Чехію.

Гришков підкреслює, що для компанії важлива не лише географічна присутність, а насамперед частка доходу з-за меж України. Саме в цьому напрямі команда планує масштабування.

Незважаючи на те, що остаточна інтеграція ІТ-інфраструктури з "Київстаром" поки що не відбулася через існуючі угоди (зокрема, стосовно хмарних сервісів), компанія вже активно використовує нові можливості на базовому рівні. Відзначимо, що "Київстар" став корпоративним клієнтом Uklon, а в перспективі обидві сторони планують розвивати smart-партнерство.

Один з головних напрямів синергії -- ефективніше залучення та утримання водіїв і пасажирів. Тут перевага на боці телеком-гіганта: завдяки великим масивам даних про користувачів, можна формувати персоналізовані пропозиції, покращувати програми лояльності та точніше працювати з цільовими сегментами. Саме це, за словами CEO Uklon, дозволить бізнесу масштабуватись швидше й ефективніше.

Uklon, який навчився заробляти в кризових умовах, сьогодні має не лише ресурс, а й чітке бачення міжнародної стратегії. Після невдалих спроб вийти на іноземні ринки в попередні роки, компанія вперше демонструє ознаки сталого закріплення за межами України -- із потенціалом для зростання, на яке ще кілька років тому годі було й розраховувати.

Нагадаємо, що в грудні компанія Uklon ввела нову послугу кур'єрської доставки за допомогою мотоциклів для бізнес-клієнтів. Спочатку цей сервіс був запущений виключно в Києві, проте в майбутньому компанія має намір розглянути можливість його розширення на інші регіони.

#Бізнес #Україна #Європейський Союз #Чеська Республіка #Київ #Друга світова війна #Експансія #Стратегія #Словаччина #Казахстан #Прибуток (економіка) #Генеральний директор #Країни Балтії #Київстар #Злиття та поглинання #Узбекистан #Уклін. #Пакистан

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Як реалізувати європейські норми відповідальної гри в Україні: результати круглого столу з участю бізнесу, громадськості та державних структур.
В Україні планується запровадження нового реєстру професій: які переваги він принесе в процесі пошуку роботи.
Штучний інтелект незабаром стане необхідністю для бізнесу – експерт попереджає, скільки часу залишилося – Delo.ua.
Теги