Американські підводні човни будуть оснащені новітніми ядерними реакторами для протидії агресії "суперників".

У США кажуть, що розвиток підводних технологій має важливе значення для країни.

Американська фірма BWX Technologies уклала угоди на суму приблизно 2,1 мільярда доларів у рамках Програми ядерних силових установок ВМС США. Вказані фінансові ресурси будуть використані для виготовлення елементів реакторів для підводних човнів класів Columbia та Virginia, а також для авіаносців класу Ford, повідомляє Interesting Engineering.

У статті зазначається, що більше семи десятиліть ця компанія займає провідні позиції у сфері постачання технологій та послуг, що підтримують діяльність Військово-Морських Сил, демонструючи свою здатність ефективно управляти складними проектами, які мають важливе значення для національної безпеки.

"Окрім нещодавніх угод, BWXT активно займається виробництвом і постачанням ядерного пального для військово-морських ядерних силових установок. Ця діяльність включає окремий контракт на суму близько 300 мільйонів доларів США, укладений з компанією Nuclear Fuel Services, Inc., яка розташована в Ервіні, штат Теннессі," - зазначили в повідомленні.

Такий контракт був підписаний у жовтні 2023 року і має бути завершений вже цього року. Своєю чергою президент BWXT Nuclear Operations Group Гері Д. Кемпер заявив, що пишається підтримкою ВМС США.

"Ці контракти відображають наше зобов'язання надавати необхідні компоненти, які забезпечують оперативність і безпеку наших військово-морських сил", - зауважив він.

Також інвестиції у військово-морські ядерні технології є частиною зусиль щодо модернізації військової інфраструктури США, адже такі сили мають вирішальне значення для оборонної стратегії країни. Це пов'язано зі зростанням геополітичної напруженості, особливо в таких регіонах, як Південно-Китайське море та Східна Європа.

За припущеннями аналітиків, розвиток підводних технологій має важливе значення, адже стримує агресію з боку країн-суперників.

"Зусилля компанії щодо розвитку ядерних двигунів укріплюють її позиції в оборонній галузі та сприяють реалізації більш масштабної місії, яка полягає у забезпеченні безпечного і вільного морського простору для Сполучених Штатів та їхніх партнерів," - зазначили в Interesting Engineering.

Як повідомляло агентство УНІАН, Сполучені Штати нещодавно здійснили пуск міжконтинентальної балістичної ракети Minuteman III. Військові США підкреслили, що цей запуск є лише одним із численних способів, якими Повітряні сили демонструють свою готовність, точність та високий рівень професіоналізму ядерних сил країни.

Видання Business Insider також повідомляло, що американська армія має намір розробити роботи на основі штучного інтелекту, здатні зводити мости в умовах бойових дій. Планується створення самохідних платформ, які використовуватимуть AI для автономного з'єднання між собою, формуючи міст.

#Сполучені Штати #Президент (державна посада) #Штучний інтелект #Інфраструктура #Українське незалежне інформаційне агентство #Стратегія #Міст #Долар США #Ядерне паливо #Ядерний реактор #Міжконтинентальна балістична ракета #Підводний човен #Військово-морські сили США #Військово-морський флот #Армія США #Військово-повітряні сили #Двигун #Ford Motor Company #Ворожий комбатант #Теннессі #Штаб-квартира #Авіаносець #Колумбія, Південна Кароліна #Південно-Китайське море

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Європейський Союз планує заснувати фонд підтримки України на суму 40 мільярдів євро: як можуть обійти вето Віктора Орбана.
Гольф-поля Трампа в Ірландії стали жертвами вандалізму.
НКЦПФР оновила свій перелік: п’ять нових інвестиційних проектів визнано ненадійними -- Delo.ua
Теги