Перемови між Україною та Росією в Туреччині: міністерство спростило інформацію - Деталі | Експрес онлайн

Відомості з Міністерства національної оборони Туреччини свідчать, що в Анкарі 15-16 квітня пройде зустріч делегацій з різних країн.

Згідно з інформацією, наданою турецьким відділом агентства CNN, темою обговорення на зустрічі стануть аспекти безпеки в Чорному морі, повідомляє "Експрес".

Згідно з інформацією, оприлюдненою Міністерством національної оборони (МСБ), 15-16 квітня у штабі Командування Військово-Морських Сил пройде нарада, присвячена безпеці в Чорному морі на фоні можливого досягнення мирної угоди між Росією та Україною. "На цій зустрічі, в якій візьмуть участь військові представники інших країн, планується обговорення військово-морських аспектів стратегій, спрямованих на забезпечення миру в Чорному морі", – повідомили в міністерстві.

Кілька засобів масової інформації повідомили, що на цій зустрічі планується участь делегацій з України та Росії. Однак пізніше турецьке міністерство спростувало цю інформацію, зазначивши, що представники воюючих країн не братимуть участі у заході.

"На зустрічі буде розглянуто військові стратегії, спрямовані на забезпечення миру в Чорному морі. У складі іноземних військових представників не буде ні російських, ні українських посадовців", - повідомили в Міністерстві, пише Haberler.

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга описав відносини з Туреччиною як "взаємовигідні" та підкреслив важливість внеску президента Ердогана у процес миру. Ці слова прозвучали під час Анталійського дипломатичного форуму (ADF), який відбувся в конгрес-центрі NEST, розташованому в туристичному районі Белек.

Зазначивши, що щоденні витрати війни для української економіки становлять 220 мільйонів доларів, Сибіга підкреслив, що збитки від руйнування інфраструктури досягли 600 мільярдів доларів і закликав турецькі компанії долучитися до процесу відновлення. Поки російсько-український конфлікт триває з усією своєю жорстокістю, дії Туреччини в якості посередника час від часу мають світові наслідки.

Відзначивши наявність значного потенціалу для розширення співпраці між Туреччиною та Україною, Сибіга зазначив: "Я вважаю, що існує безліч можливостей, які варто розвивати та над якими слід працювати. Від повітряного транспорту до наземних шляхів — українсько-турецькі відносини активно розвиваються на всіх рівнях", - підкреслив він.

Відзначаючи прогрес у співпраці між Анкарою та Києвом, особливо в контексті безпеки, Сибіга підкреслив, що взаємодія між народами та бізнес-сектором, а також спільні зусилля в галузі безпеки, сприяли зближенню обох країн.

#Бізнес #Президент (державна посада) #Росія #Україна #Київ #Інфраструктура #Війна на Донбасі #Міністр закордонних справ (Україна) #Економіка України #Туреччина #CNN #Чорне море #Військово-Морські Сили Збройних Сил України #Expres #Анкара #Австралійські сили оборони

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
IT у 2025 році: фахівці розглянули, як новітні технології трансформують бізнес-стратегії.
DIM оголосила про старт спеціальної програми підтримки для тих, хто наближає нашу перемогу: хто може стати її учасником?
У Грузії було виявлено незаконний бізнес, пов'язаний із збором людських яйцеклітин, які добували з жіночих організмів в надзвичайно жорстоких умовах.
Теги