Після виходу на пенсію, пара американців відвідала 50 країн, але лише чотири з них справили на них особливе враження.

Норм і Кетлін вважають Хорватію своєю улюбленою країною.

У 2019 році американець Норм Бур завершив свою трудову кар'єру і разом із дружиною Кетлін вирішив обрати кочовий стиль життя. За ці шість років подружжя встигло відвідати 50 країн по всьому світу, серед яких були місця, що залишили незабутні враження.

У статті для Business Insider 70-річний мандрівник, автор книги "Кочові мандрівки для різного віку" та ведучий особистого блогу TravelYounger, поділився своїми враженнями про чотири країни, які стали для нього найкращими місцями для життя.

"В деяких локаціях ми проводили лише кілька днів, тоді як в інших затримувалися на кілька місяців. Однак наш оптимальний варіант — це період від чотирьох до шести тижнів, що дозволяє нам глибше зануритися в атмосферу місцевої культури", - поділився Норм.

1. В'єтнам. Цю державу подорожуючі вважають недорогим раєм для іноземців.

"Протягом 17 місяців ми мандрували по країнам Південно-Східної Азії і закохалися в багато її куточків, зокрема у В'єтнам. Коли ми вдруге вирушили до В'єтнаму, ми провели там увесь термін дії нашої візи, що становив 90 днів. Ми відчули, що отримали відмінну цінність за свої інвестиції в чудовому місті Дананг", - поділився чоловік.

Він також зазначив, що поблизу Дананга знаходиться стародавнє місто Хойан, визнане об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, яке вражає своєю прекрасно збереженою історією та мальовничими каналами.

Окрім цього, Дананг приваблює іноземців завдяки великій кількості західних можливостей, таких як супермаркети, де можна знайти товари, що нагадують про рідний дім.

"Низький рівень витрат у цій країні дозволив нам комфортно жити, подорожувати та насолоджуватися харчуванням під час нашої подорожі. У В'єтнамі ми насолоджувалися величезною кількістю смачних і доступних страв, а також свіжою рибою," - зазначив Норм.

2. Італія. Подорожуючи, мандрівник зізнається, що в цій дивовижній країні він мав можливість жити двічі, адже вона вражає своєю красою.

Країна переповнена архітектурними пам'ятками, храмами та музеями, які виявилися надзвичайно цікавими для дослідження. Однією з перших локацій, які ми відвідали, стало невеличке середньовічне містечко Тіволі, розташоване приблизно за 20 хвилин на схід від Риму. Ми зупинилися в квартирі, що налічує 500 років, і це вразило мене, адже її вік майже вдвічі більший за історію Сполучених Штатів. Вісім місяців потому ми провели шість тижнів на острові Сицилія, де знову відчули атмосферу давнини, з величним храмом Аполлона, що височить на центральній площі. Чоловік також зазначає, що вони були в захваті від місцевих страв і вин.

3. Малайзія. Норм вважає цю державу Південно-Східної Азії ідеальним напрямком для медичного туризму.

"Протягом багатьох років одним із головних стимулів для відвідування Малайзії були її доступні, але високоякісні медичні послуги. Як постійні мандрівники, ми завжди вирушали туди для медичних тестів", - розповідає він.

За його словами, повне обстеження організму там обходиться їм усього в кілька сотень доларів, і, на відміну від США, не потрібно оформляти дорогу медичну страховку.

Крім того, зазначив чоловік, у Малайзії є вражаючі обрії, гори та тропічні ліси, які варто дослідити.

4. Хорватія. Норм зізнається, що навіть після досвіду проживання в 50 країнах, Хорватія залишається для них номером один.

"У 2019 році ми провели там майже два місяці, і з тих пір повернулися ще тричі. Коли ми вперше вирушили до Хорватії, наші знання про цю країну були обмеженими. Проте, незабаром ми закохалися в неї. Щаслива випадковість, що англійська мова тут досить популярна, тож спілкування з місцевими не викликало труднощів. Крім того, під час нашого перебування в цьому регіоні ми насолодилися величезною кількістю свіжих морепродуктів," — розповідає мандрівник.

У Хорватії Норм і Кетлін встигли пожити в доступному житлі на березі моря приблизно за 20 хвилин на північ від Спліта, а потім у північному регіоні, починаючи з півострова Істрія і прямуючи на південь, зупиняючись по дорозі на півдюжині островів.

"Норм підкреслив, що вони з великим ентузіазмом очікують на шанс знову відвідати це місце."

Як повідомляв УНІАН, раніше американська туристка, яка об'їхала понад 20 міст в Італії, назвала два з них, у які вона більше не хоче повертатися.

#Їжа #Туризм #Азія #Організм #Риба #Українське незалежне інформаційне агентство #Північна та Південна Америка #Роздрібний магазин #Пенсія #Туристична віза #Хорватія #Американці #Музей #Канал #Малайзія #Архітектура #Об'єкт Всесвітньої спадщини #Італія #Вино #Business Insider #Подорожі #Англійська мова #Середньовіччя #В'єтнам #Сицилія #Стародавній Рим #Рай #Дананг #Тропічний ліс #Істрія #Аполлоне. #Спліт, Хорватія

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Родичі підсанкційного Єрмолаєва відновили ліцензії на видобуток корисних копалин - hromadske.
Apple проводить випробування технології Face ID, яка буде інтегрована під екран, для своїх майбутніх моделей iPhone.
Вражаючі фінансові досягнення: депутат задекларував 500 мільйонів при зарплаті в 9 тисяч.
Теги