Керівники фінансових відомств Великої Британії та Сполучених Штатів найближчим часом проведуть переговори щодо тарифної політики.

Британський міністр фінансів Рейчел Рівз оголосила у вівторок, 8 квітня, про свою майбутню зустріч із міністром фінансів США Скоттом Бессентом. Ця зустріч відбудеться в контексті розширених переговорів про нове економічне партнерство, яке Лондон сподівається створити для зменшення американських митних зборів.

Слова Рівз цитує агентство Reuters, передає "Європейська правда".

Президент США Дональд Трамп наклав мито у 10% на більшість імпортованих товарів з Великої Британії та 25-відсоткове мито на ключові сектори, такі як автомобільний та сталі.

Рівз відзначила, що уряд Великої Британії має намір посилити торгові відносини зі Сполученими Штатами, а також створити умови стабільності для сімей, підприємств та інвесторів у країні.

Відтак вона має намір поїхати до Вашингтона пізніше цього місяця для зустрічі провідних фінансових посадових осіб з усього світу на заході Міжнародного валютного фонду та Світового банку, де Бессент має зустрітися з деякими зі своїх колег.

"Усі наші урядові рішення опиратимуться на незмінність фіскальних правил, які забезпечують стабільність. Торговельні війни не приносять користі жодній стороні. Тому ми маємо залишатися раціональними, спокійними та шукати оптимальну угоду зі США, що відповідатиме нашим національним інтересам," - підкреслила вона.

Рівз розповіла, що впродовж останніх кількох днів обговорювала питання з колегами з Канади, Австралії, Ірландії, Франції, Іспанії та представниками Європейської комісії. Крім того, вона планує зустрітися з індійським міністром фінансів цього тижня для переговорів щодо торгової угоди.

За інформацією британського міністра, запровадження тарифів Трампа призведе до значних змін у глобальній економіці.

Ще напередодні затвердження американських тарифів у Британії заявили, що все ще сподіваються, що будь-які тарифи, запроваджені Трампом, будуть незабаром скасовані, якщо обидві сторони зможуть узгодити контури нового економічного партнерства.

Згідно з повідомленнями, уряд Великої Британії склав обширний список американських товарів, які можуть бути піддані відповідним митам у відповідь на тарифи, введені Трампом.

У перелік включено широкий спектр товарів, починаючи від біноклів і бурбону, і закінчуючи автомобільними комплектуючими, сирами, іншими продуктами, паливом і електромобілями – загалом близько 8000 найменувань. Це становить приблизно 27% всього британського імпорту з США.

Прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер висловив думку, що тарифи, оголошені Трампом, безсумнівно, вплинуть на економіку. Водночас він підкреслив, що уряд Великої Британії відреагує на цю ситуацію з розважливістю та спокоєм.

#Бізнес #Прем'єр-міністр #Дональд Трамп #Товари #Інвестор #Машина. #Європейська комісія #Сталь #Північна та Південна Америка #Вашингтон, округ Колумбія #Сполучене Королівство #Reuters #Міжнародний валютний фонд #Франція #Лондон #Індія #Світовий банк #Українська правда #Імпорт #Ірландія #Іспанія #Канада #Австралія #Мито (податок) #Електромобіль #Кабінет міністрів Великої Британії #Світова економіка

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Експартнерка Комарова продемонструвала свою прогулянку Стамбулом у стильній шкіряній спідниці - Афіша bigmir)net.
Європейська комісія незабаром презентує нову ініціативу, що стане альтернативою "торговельному безвізу" для України.
Михайло Кураченко в Америці: як "вибрані біженці" з України далі ведуть бізнес з Росією, борються з алкоголізмом та зраджують колег.
Теги