Поблизу Золочева планується зведення птахофабрики, яка зможе вирощувати 6 мільйонів курчат-бройлерів.

Микола Кміть і Тарас Кицмей почали будувати молочну ферму біля Моршина ZAXID.NET

У селі Почапи, що належить до Золочівської громади, розпочнеться будівництво великої птахофабрики, де планується вирощування курей-бройлерів. Аграрна компанія "Агроль", яка вже володіє двома подібними фабриками в Яворівському та Стрийському районах, відповідатиме за зведення комплексу, здатного вміщати понад 1 мільйон птахів одночасно. Крім того, компанія має намір збудувати ще одну фабрику поблизу села Погорільці, що входить до Глинянської громади.

Птахофабрику планують побудувати на приватній ділянці площею 12,75 га між селами Почапи та Жуличі у північній частині Золочівської міської громади, йдеться в оцінці впливу на довкілля. На її території хочуть розмістити 22 пташники для утримання бройлерів та іншу інфраструктуру. Загальна продуктивність птахофабрики становитиме до 6,25 млн голів на рік, під час одного циклу вирощування у пташниках розміщуватимуться 1,04 млн бройлерів.

На фермі курчат відгодовуватимуть упродовж 45 діб до отримання необхідної товарної ваги у 2,5 - 2,8 кг, а потім відвозитимуть на забій до спеціалізованого підприємства. Власник майбутньої птахофабрики, компанія "Агроль" має великий завод із забою бройлерів та переробки їхнього м'яса у селі Підгайчики неподалік Глинян. Нехарчові рештки та тушки курей, що померли да забою, забиратиме завод із переробки відходів тваринництва у Буську.

Інтервал між циклами вирощування бройлерів становитиме приблизно два тижні. Згідно з планами, на підприємстві працюватиме 15 співробітників. Готову продукцію птахофабрики планують реалізовувати як на внутрішньому українському ринку, так і за кордоном.

Проектування пташиної ферми ще не завершено, тому будівництво поки не розпочалося. Отримання необхідної містобудівної документації та старт будівельних робіт залежать від законопроекту, який відкладає розробку комплексних планів просторового розвитку територіальних громад. Про це повідомила компанія "Агроль" в інтерв'ю ZAXID.NET.

Разом із проєктом у Почапах, компанія планує побудувати ще одну фабрику з вирощування курчат-бройлерів на території Глинянської громади. Птахокомплекс у селі Погорільці, згідно з планами, даватиме до 1 млн тушок щорічно.

"Агроль" як компанія акредитована на експорт. На цих площадках планується вирощування птиці, яка згодом буде експортуватись у вигляді мʼясної продукції у країни ЄС, Азії, Африки тощо. Тобто [завдяки новим птахофабрикам] ми збільшуємо кількість вхідної сировини на забійний цех", - йдеться в повідомленні компанії.

Аграрне підприємство "Агроль" було засноване 2000 року і спеціалізується на виробництві м'яса птиці. Група має дві діючі птахофабрики - у селі Жорниська Яворівського району та селі Вербіж Стрийського району. Їхня сукупна потужність понад 3,5 млн голів на рік (із новими фабриками у Почапах та Погорільцях стане близько 10,5 млн). "Агроль" має власний сучасний забійний цех, із широким спектром м'ясопереробки.

Львівська компанія займається постачанням м'яса курчат як для внутрішнього українського ринку, так і для експорту. Цього року "Агроль" отримав від Міністерства аграрної політики дозвіл на експорт 150,97 тонн основної продукції та 5,38 тонн додаткової до країн Європейського Союзу.

Згідно з даними YouControl, 100% статутного капіталу ТОВ "Агроль" володіє львівська підприємниця Юлія Шопська. Раніше вона була керівницею департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації, згодом працювала в департаменті аграрної політики міністерстві економіки України, а нині займається бізнесом.

#Бізнес #Україна #Підприємництво #Європейський Союз #Капітал (економіка) #Африка #Експорт #Азія #М'ясо #Львів #Природне середовище #Економіка України #Підприємницька діяльність #Молоко #тонна #Гектар #Будівництво #Тваринництво #Zaxid.net #Ферма #Курка. #Стрийський район #Моршин #Золочів, Львівська область #Бройлер #Яворівський повіт #Переробка #Буськ, Україна #Глиняни #Львівська обласна державна адміністрація #Яворівський район

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Ось п’ять поширених міфів про етику штучного інтелекту, які можуть ввести в оману.
Без зв'язків із Росією: що потрібно знати про Брокард у нинішній час - Радіо Максимум
Поблизу Золочева планується зведення птахофабрики, яка зможе вирощувати 6 мільйонів курчат-бройлерів.
Теги