
11 квітня на Business Wisdom Summit ви зможете дізнатися, як компаніям пристосуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції в сучасних умовах. Реальні приклади від провідних представників українського бізнесу.
Про це стало відомо після зустрічі очільника компанії Романа Чумака з генеральним директором Bergen Engines Джоном Еріком Рьовом та операційним директором Itera Джоном Еріком Хьогбергом, інформує Інтерфакс-Україна.
У межах співпраці між "Нафтогазом", Bergen Engines та Itera обговорюється впровадження інноваційних ІТ-рішень, аналізу даних та хмарних технологій, спрямованих на підвищення продуктивності газових свердловин.
Крім цього, "Нафтогаз" висловив вдячність своїм партнерам за надані газопоршневі установки, які в наступному опалювальному сезоні забезпечать тепло та електричну енергію для двох значних міст України.
Ці установки сприятимуть зміцненню енергетичної стійкості країни, забезпечуючи надійне резервне живлення в умовах постійних атак на енергосистему, що є важливим для стабільного постачання тепла та електрики в домівки українців.
Bergen Engines — норвезька компанія, яка вже понад 75 років спеціалізується на розробці двигунів середньої швидкості для морських і наземних застосувань. Вона займає провідні позиції у постачанні технологій, що сприяють енергетичному переходу до нульового викиду вуглецю.
Itera - скандинавська ІТ-компанія, яка спеціалізується на сталих цифрових трансформаціях, працює в восьми країнах, зокрема в Україні. Вона надає послуги у сферах штучного інтелекту, хмарних технологій, аналітики та цифрового дизайну.
"Нафтогаз" продовжує здійснювати імпорт газу для відшкодування втрат та створення належних запасів блакитного пального. З початку року обсяг імпортованого газу становить приблизно 800 мільйонів кубометрів.
У лютому 2025 року Україна здійснила імпорт 511,8 мільйонів кубічних метрів природного газу, що стало рекордним показником за останні півтора року. Відносно січня 2025 року обсяги імпорту зросли у 12 разів.
Як зазначають у "Нафтогазі", ситуація з газом в Україні через російські обстріли газової інфраструктури є складною, але не критичною, і перебуває під повним контролем.
#Бізнес #Інвестиції #Україна #Дизайн #Штучний інтелект #Електрична енергія #Нафтогаз #Природний газ #Інфраструктура #Теплова енергія #Паливо #Імпорт #Газ #Скандинавія #Норвегія #Двигун #Електрика #Свердловина #Хмарні обчислення #Берген #Вуглецевий слід