У Прикарпатському регіоні правоохоронці затримали групу наркоторговців, які займалися вирощуванням конопель та реалізацією психотропних речовин.

Правоохоронці Івано-Франківської області виявили кілька угруповань, що займалися наркозлочинами. Два жителі Снятина створили нелегальний бізнес, який полягав у вирощуванні конопель та торгівлі наркотиками, в той час як ще один мешканець Рожнятівської громади займався продажем психотропних речовин.

Усі підозрювані були затримані, інформує поліція Івано-Франківської області.

Співробітники управління карного розшуку обласної поліції у співпраці з місцевими правоохоронцями задокументували діяльність двох чоловіків, 28 та 30 років. Виявилося, що вони заснували Telegram-канал для залучення клієнтів та збуту канабісу, організували схованки для наркотиків і вирощували коноплі на потаємній ділянці серед поля. Зібраний урожай обробляли в домашніх умовах для подальшого продажу.

Під час проведення санкціонованих обшуків у житлових приміщеннях та автомобілях було виявлено і вилучено понад 4 кг канабісу, а також обладнання для його пакування, електронні ваги, грошові кошти, банківські картки, мобільні телефони, комп'ютерну техніку та різноманітні чорнові записи.

З обвинуваченням за частиною 3 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання та реалізація наркотичних речовин в особливо великих обсягах) були повідомлені фігуранти справи. Суд ухвалив рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Співробітники поліції Рожнятівського району спільно з управлінням по боротьбі з наркозлочинністю зафіксували ще один випадок злочинної діяльності. Правоохоронці встановили, що 25-річний мешканець Рожнятівської громади, який раніше вже мав проблеми з законом через наркозлочини, починаючи з березня цього року, займався збутом особливо небезпечного психотропного препарату альфа-PVP. Його затримали безпосередньо після чергової угоди.

Слідчі висунули обвинувачення відповідно до частини 2 статті 307 Кримінального кодексу України. Суд ухвалив рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

#Бізнес #Поліція. #Івано-Франківська область #Кримінальний кодекс України #Транспортний засіб #Наркотики #Канабіс (наркотик) #Досудове ув'язнення #Запобіжні заходи #Мобільний телефон #Каннабіс #Судова поліція

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Працевлаштування в Україні: які професії є найбільш затребуваними?
В управління АРМА було передано 15 мільйонів гривень, які належали колишньому регіоналу Макеєнку.
Чому контроль за азартними іграми в інтернеті виявляється більш складним, ніж може здаватися на перший погляд?
Теги