Цього року уряд виділив 455 мільярдів на закупівлю озброєння, техніки, боєприпасів та інших необхідностей для військових, - повідомив Шмигаль.

Протягом січня-жовтня 2024 року український уряд виділив 229 мільярдів гривень на закупівлю військової техніки, зброї, боєприпасів, оборонних товарів, засобів індивідуального захисту та харчових продуктів для сил безпеки і оборони.

Про це розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на заіданні уряду.

За словами Шмигаля, ще 226 млрд грн за цей самий період було виділено на придбання товарів для забезпечення потреб Збройних Сил України.

"Що стосується прямого фінансування бригад, то уряд ухвалив рішення, що наступного року воно буде не меншим, ніж цього", - підкреслив Шмигаль.

Він зазначив, що це має велике значення для оперативної закупівлі безпілотників, оскільки в цьому році планується виготовити більше 1,5 мільйона одиниць.

У наступному році в державному бюджеті передбачено 100 мільярдів гривень на придбання дронів.

"Держава готова інвестувати та підтримувати українських виробників. Домовляємося також із нашими союзниками про їхнє безпосереднє фінансування української оборонки та закупівлю зброї для потреб Сил безпеки та оборони в українських виробників за кошти партнерів", - зазначив прем'єр.

Шмигаль також зазначив, що в цьому місяці Міністерство оборони безпосередньо перерахує 4,3 мільярда гривень військовим бригадам, а за 11 місяців загальна сума прямого фінансування досягла 27,2 мільярда гривень.

З цих фінансових ресурсів 8,8 мільярда гривень було витрачено на придбання безпілотних літальних апаратів. Ще 3,9 мільярда гривень було спрямовано на покупку іншого озброєння та технічних засобів. Також 2,1 мільярда гривень пішло на купівлю автомобілів, а 1,5 мільярда гривень - на засоби радіоелектронної безпеки.

На початку грудня з’явилася інформація про те, що у військових підрозділах Збройних Сил України введено нову роль — уповноваженого з питань закупівлі товарів, робіт та послуг.

В кінці листопада закупівельна агенція Міністерства оборони України, відома як "Державний оператор тилу", анонсувала плани щодо закупівлі речового майна для Збройних Сил України на 2025 рік. Це перший випадок, коли такі оголошення здійснюються заздалегідь.

У тому ж місяці було оголошено, що держави Міжнародної коаліції безпілотників планують виділити 1,8 мільярда євро на підтримку Збройних Сил України в цьому році.

Детальніше про виробництво дронів в Україні читайте в матеріалі БізнесЦензор "Як отримати грант на виробництво дронів, або на малий бізнес"

#Бізнес #Прем'єр-міністр #Безпілотний бойовий літальний апарат #Безпілотний літальний апарат #Задній (військовий) #Збройні сили України #Держава (політичний устрій) #Машина. #Уряд України #Озброєння #Боєприпаси #Євро #Міністерство оборони (Україна) #Військові технології #Бригада #Денис Шмигаль #Прем'єр-міністр України #Коаліція #Номер військової частини

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Повний огляд казино parimatch
Киянин вперше в історії здобув титул чемпіона світу з боксу! Відзначаємо століття з моменту найзначнішої перемоги відомого емігранта!
У 2024 році Збройні Сили Росії захопили більше 2500 квадратних кілометрів території, але при цьому понесли значні втрати, складаючи 427 000 військовослужбовців. Докладніше про це.
Теги