Пресцентр Всеукраїнської громадської організації "Асоціація Центрів Підтримки Бізнесу України"
У Миколаївській області успішно завершився перший етап грантової програми "Ініціатива для сталого розвитку", що реалізується Всеукраїнською громадською організацією "Українська Асоціація Центрів Підтримки Бізнесу" за сприяння Міжнародного комітету порятунку в Україні (IRC).
У Баштанській та Галицинівській громадах відкрито 20 нових ФОПів, сукупно 56 фіналістів отримали до 200 тисяч гривень для втілення своїх бізнес-ідей, розповідають у пресслужбі організації.
Однією з лауреаток конкурсу стала Тетяна Гаврилейченко, яка вже протягом 18 років управляє продуктовим магазином у Галициновому. Попри те, що вона пережила обстріли, і її магазин зазнав пошкоджень, жінка не втратила оптимізму. Завдяки отриманому гранту, Тетяна зможе придбати нове обладнання для виробництва напівфабрикатів, що дозволить їй розширити асортимент продукції та залучити нових покупців.
"Я маю професію кухарки 5 розряду і завжди прагнула працювати у цій сфері. Участь у проєкті дає мені можливість втілити свою давню мрію. Я планую готувати млинці, вареники, пельмені, котлети. Впевнена, що домашня і смачна їжа завжди буде затребуваною," – розповіла свої плани пані Тетяна.
Серед запропонованих ідей фіналістів можна виділити: створення теплиць та аграрних ініціатив; культивування хвойних дерев і шафрану; виробництво кормів для тварин; продукція бджільництва; виготовлення будівельних матеріалів та крафтових виробів; встановлення сонячних панелей та обладнання для забезпечення енергонезалежності бізнесу тощо.
Програма IRC вирізняється своєю здатністю не лише відновлювати та розвивати вже існуючі бізнеси, але й підтримувати створення нових легальних підприємств. Усвідомлюючи важливість допомоги для новачків у світі бізнесу на перших етапах їхньої діяльності, учасникам буде надано всебічний консалтинговий супровід протягом наступних шести місяців. Наша команда з задоволенням відзначає, що жителі Баштанської та Галицинівської громад отримали чудову можливість втілити свої бізнес-ідеї в реальність, — зазначила координаторка проекту Ольга Раку.
У межах програми в громадах було відкрито 20 нових фізичних осіб-підприємців. Деякі з них офіційно зареєстрували свою діяльність, а інші тільки починають свій шлях у підприємництві. Малий та мікробізнес є не лише можливістю для самовираження, а також основою економічного відродження.
Пані Ольга також підкреслила: "Українська Асоціація Центрів Підтримки Бізнесу завжди щаслива бачити, як міжнародні проєкти сприяють розширенню мережі підприємств, які працюють на користь місцевих спільнот та сприяють економічному прогресу регіону".
#Бізнес #Українська гривня #Роздрібний магазин #Будівельний матеріал #Пельмені #IRC #фрикаделька #Бліні. #Проміжний товар #Фундамент (інженерія) #Шафран #Теплиця #Бджільництво #Сонячна панель #Завод