У Київській області добродійники створили новітній освітній простір | УНН

У селі Мирне з'явився новітній освітній центр, що включає комп'ютерний клас, бібліотеку і зону для зустрічей. Цей проєкт був втілений у життя завдяки спільним зусиллям МХП, Старинської птахофабрики та Благодійного фонду "МХП-Громаді".

У селі Мирне, розташованому в Київській області, запустили новітній навчальний хаб - непересічний простір для навчання, саморозвитку та взаємодії, повідомляє УНН.

Деталі можна описати як елементи, які складають загальну картину або ситуацію.

У центрі, серед інших можливостей, заплановано:

Цей осередок перетвориться на навчальний центр для співробітників Старинської птахофабрики та мешканців громади, відкриваючи нові можливості для професійного розвитку, особистісного зростання та захоплюючого відпочинку.

Повністю оновлений та модернізований зал, а це - велика робота. Є все: опалення, новенькі вікна, стелажі. Надалі будемо закуповувати нову літературу

Завдяки спільним зусиллям компанії МХП, Старинської птахофабрики та стратегічного партнера — благодійного фонду "МХП-Громаді", вдалося реалізувати проект щодо створення навчального простору. Вартість даного проєкту склала 8,5 мільйона гривень.

Ми розуміємо, що це громада, в якій присутній бізнес. Бізнес, зацікавлений в тому, щоб розвивати цю громаду. Тому що в громаді живуть люди. Люди, які розвиваються. Новий простір - це можливість для людей жити тут, отримувати освітні послуги. Приходити сюди просто поспілкуватися, провести змістовне дозвілля, отримати нові навички

Проект ініційований Сергієм Міщенком, директором Старинської птахофабрики та Перемоги Нової. Його задум виник ще до початку військових дій.

Ідея полягала в тому, щоб тут потрібно створити центр дозвілля для молоді. Але, у зв'язку з тим, що почалася війна, моя ідея відійшла на другий план. Однак, ми розуміємо, що життя триває. Потрібно розвиватися. Потрібно робити так, аби молодь залишалася тут, у нас в селі

У хабі також планується організувати тренінги, освітні екскурсії та зустрічі з фахівцями, які допоможуть підвищити професійний рівень та сприятимуть розвитку громади. Крім того, це місце стане платформою для зборів ветеранів, військовослужбовців та їхніх сімей, де вони зможуть обмінюватися думками та досвідом.

Доступ до сучасного медіахабу є безкоштовним для всіх бажаючих.

Довідка

"МХП - Громаді" є українським благодійним фондом, що розпочав свою роботу у 2015 році. Основною метою фонду є всебічний розвиток місцевих спільнот.

Географія діяльності налічує 13 областей України: понад 700 містечок і сіл. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників і рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт і літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.

#Бізнес #Україна #Комунікація #Бюджет #Бойові дії #Київська область #Благодійна організація #Миронівський хлібопродукт #Бібліотека #Тренінг #Література #Мирне (Мелітопольський район) #Пологовий будинок

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Експартнерка Комарова продемонструвала свою прогулянку Стамбулом у стильній шкіряній спідниці - Афіша bigmir)net.
Європейська комісія незабаром презентує нову ініціативу, що стане альтернативою "торговельному безвізу" для України.
Михайло Кураченко в Америці: як "вибрані біженці" з України далі ведуть бізнес з Росією, борються з алкоголізмом та зраджують колег.
Теги