Маша Єфросиніна з'явилася на публіці в компанії свого чоловіка-мілітариста та поділилася роздумами про трансформації, які відбулися під час війни.

Подружжя долучилося до відкритої дискусії.

Українська блогерка й телеведуча Маша Єфросиніна знову зустрілася зі своїм чоловіком, військовослужбовцем Тимуром Хромаєвим, після довгого періоду розлуки.

Приводом для такої рідкісної зустрічі став форум Forbes Woman 2025. Подружжя запросили як спікерів для висвітлення теми зміни стосунків у родині під час війни та надії на світле майбутнє. Так, Маша зізналася, що без чоловіка поруч відчуває свою надвідповідальність і що вона "не має права здаватися та опускати руки". А Тимур, своєю чергою, вміло підкреслив, що його кохана "стала впевненішою в тому, що робить".

Подружжя відзначило, що докладає всіх зусиль, аби "зберегти свою сім'ю та країну". Водночас ведуча, виступаючи зі сцени, підкреслила, що час кривавої війни є "періодом критичних змін", у якому кожна жінка має "попрощатися з усталеними уявленнями, стигмами, радянськими пережитками, що передалися від матерів та бабусь, а також з низькою самооцінкою та почуттям провини".

"Велике спасибі Forbes за можливість взяти участь у публічній бесіді разом із Тимуром як потужною парою. Ми обговорили наші стосунки за останні три роки, виховання дітей та професійну діяльність: його службу на фронті і мою роботу в тилу!" - поділилася Єфросиніна.

Нагадаємо, що нещодавно Маша Єфросиніна ухвалила рішення закрити свій бізнес і пояснила причини цього кроку.

#Бізнес #Задній (військовий) #Військовослужбовці #Блог #Forbes (журнал) #Ведучий #Спікер (політика) #Стереотип (поліграфія) #Маша Єфросиніна

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
"Київстар" планує придбати онлайн-платформу Tabletki.ua: подробиці угоди.
Україна зайняла четверту позицію серед 24 європейських країн за ступенем підтримки стартапів.
Розширено програму компенсацій для підприємств, що створюють робочі місця для осіб з інвалідністю.
Теги