
Вечорами, протягом півтори-двох годин, в метро працює візажистка. Вона надає допомогу дівчатам і жінкам у підготовці до важливих зустрічей, доглядаючи за їхнім виглядом.
Жінка з Китаю, відома як Ден Ціці, запустила свій бізнес на жвавій станції метро Шапінба в Чунціні, що на південно-західному заході країни, 14 лютого. Вона надає послуги експрес-макіяжу для клієнток, які вирушають на побачення, повідомляє South China Morning Post.
Зазвичай її кіоск починає роботу о 17:00 і закривається о 19:30. Ця 28-річна візажистка, яка керує великим салоном краси, обирає працювати в метро лише у будні дні, щоб уникнути натовпу пасажирів у вихідні.
Протягом півтори-двох годин вона отримує дохід у розмірі 300 юанів, що еквівалентно приблизно 40 доларам США. У той же час, вартість торгівлі в кіосках, розташованих на території метрополітену, становить 30 юанів (4 долари США) під час ранкових або денних годин пік, або ж 80 юанів (11 доларів США) за цілий день.
Вона наводить красу трьом-чотирьом жінкам, які йдуть на вечірки або на побачення після роботи.
"Відомо, що деякі жінки наносять макіяж на роботу, проте впродовж дня він втрачає яскравість, тому їм доводиться його поновлювати," -- зазначає Ден.
Запису на попередню консультацію не існує.
Візажистка з десятирічним досвідом поділилася, що в метро вона виконує лише базовий макіяж для щоденного використання. Тим, хто прагне більш вишуканого вигляду, пропонується відвідати її салон.
Нагадаємо, випускниця Кембриджського університету, 25-річна Ма Я з провінції Цзянсу на сході Китаю ухвалила рішення відмовитися від високооплачуваної роботи в біофармацевтичній компанії і тепер працює доглядачем у Шанхайському зоопарку.
Фокус також повідомляв, що в префектурі Фукусіма, Японія, поліцейська академія прийняла рішення навчати своїх курсантів формувати позитивне сприйняття в суспільстві через свій зовнішній вигляд. Для реалізації цього задуму було вирішено залучити експертів у галузі краси.
#Бізнес #Китай (регіон) #Японія #Суспільство #Долар США #Швидкий транзит #Юань Женьміньбі #Пасажир #South China Morning Post #Чунцин #Кембриджський університет #Префектура Фукусіма #Цзянсу