Кохання з кримінальним світом: "Міс Україна 2023" відкрила, що мала романтичні стосунки з японецьким мафіозі - Радіо Максимум

Накриваємо стіл на Хелловін: ТОП-10 варіантів простих та смачних закусок

Власниця титулу "Міс Україна 2023" Софія Шамія щиро поділилася спогадами про своє перше справжнє кохання — роман з іноземцем, що тривав приблизно два роки.

Цю історію модель розкрила у 3-му випуску реаліті-шоу "Холостяк", передає Радіо МАКСИМУМ з посиланням на 24 канал.

Це цікаво: "Кабаненята та шокінейшн": мережа вибухнула мемами після третього випуску "Холостяка"

Обранцем Софії був японець, який, за її словами, належав до мафіозної структури.

Було дуже багато моментів, які він не готовий був змінити. В Японії інша культура. Він ще був якудзою, він був мафією. Він не був вірним, на жаль. У них в Японії це нормально,

— висловилася Софія Шамія.

Врешті-решт, дівчина прийняла рішення завершити свої стосунки. Її колишній хлопець, який не поділяв її думки, залишив Софії борги, пов'язані з їхнім спільним ресторанним бізнесом, що був зареєстрований на її ім'я.

Там були борги на одному з ресторанів - понад 10 тисяч доларів. Мені було тоді 19, і він ці борги залишив на мене. Я впродовж місяця сама віддала всі борги й переїхала до Києва,

-- поділилася модель.

У цьому номері Софія Шамія вирішила вийти з проєкту за власним бажанням. Це рішення стало наслідком суперечки з іншими учасницями. Косметолог Оксана Шанюк звинуватила Софію в тому, що вона нібито була її коханкою, що призвело до значного скандалу.

#Японія #Київ #Ресторан #Хелловін #Модель (особа) #Міс Україна #Софія #24 (телеканал) #Радіо Максимум #Реаліті-телебачення

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Фірма, пов'язана з ВО "Свобода", має намір отримати контроль над цегельнею Медведчука поблизу Львова всього за 1 гривню.
Військові проводять випробування польової кухні "Марічка 250", здатної забезпечити їжею більше 250 осіб.
Оподаткування вантажів до EUR150 є доцільним лише в умовах, коли існує необхідність контролювати сірий імпорт через фізичних осіб-підприємців.
Теги