Кабінет Міністрів України повідомляє, що учасники програми "Власна справа" вже перерахували до державного бюджету 7 мільярдів гривень у вигляді податків.

Ще 455 українців стали лауреатами нової хвилі програми "Власна Справа". Вони отримають гранти на започаткування або розширення своїх бізнесів на загальну суму 106 мільйонів гривень. Від початку реалізації програми 25 000 українців стали її переможцями, отримавши гранти на 6 мільярдів гривень. Варто зазначити, що грантери вже внесли до державного бюджету 7 мільярдів гривень у вигляді податків і зборів. Про це повідомила Юлія Свириденко, Перший віце-прем'єр-міністр України та Міністр економіки.

"В рамках програми "Власна Справа" вже 25 тисяч українських підприємців отримали гранти на започаткування або розвиток свого бізнесу, загальна сума яких становить 6 мільярдів гривень. Завдяки підтримці держави в Україні відкрито тисячі нових підприємств, які активно нарощують виробничі обсяги, освоюють нові напрямки діяльності та виходять на міжнародні ринки. Підприємці не тільки створюють нові робочі місця, але й сприяють економічному зростанню, сплачуючи податки. Учасники програми вже внесли до державного бюджету 7 мільярдів гривень у вигляді податків і зборів," – зазначила Юлія Свириденко.

Серед отримувачів мікрогрантів шостої хвилі 58% жінок, 33% чоловіків, 9% юридичних осіб. Понад 70% з них мають вищу освіту. Найбільше грантоотримувачів із Львівської (64), Вінницької (35), Харківської (34), Івано-Франківської (31), Дніпропетровської (29), Хмельницької (28) областей та міста Києва (28). Переважна більшість грантоотримувачів планують витратити кошти мікрогранту на придбання обладнання, необхідного для ведення бізнесу.

Основними галузями, в яких здійснюватимуть свою діяльність грантери шостої хвилі, є:

Інформаційно

За грантовою програмою "Власна Справа" українці можуть отримати мікрогрант від 50 до 250 тис. грн на старт або розвиток бізнесу. Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Для отримання гранту понад 75 тис. грн обов'язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту. Українці віком до 25 років можуть отримати грант розміром до 150 тисяч гривень із зобов'язанням зареєструватись як ФОП, вимога створити робочі місця для них не обов'язкова. Підприємці восьми прифронтових регіонів можуть отримати грант до 500 тис. грн за умови створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту.

Грантові кошти можуть бути використані для купівлі або лізингу технічного обладнання, придбання сировини та матеріалів, а також для оренди приміщень. Заявки на отримання гранту подаються через платформу Дія, супроводжуючи їх бізнес-планом. Адміністрацією програми займається Державна служба зайнятості.

Деталі про отримання гранту в рамках програми "Власна Справа" доступні на офіційному веб-сайті цієї програми.

Грантова програма "Власна Справа" є однією зі складових політики "Зроблено в Україні", спрямованої на підтримку розвитку українських виробників, збільшення виробництва продукції із високою доданою вартістю та стимулювання попиту на українські товари.

#Бізнес #Підприємництво #Товари #Українці #Податок #Українська гривня #Київ #Бюджет #Юридична особа #Вища освіта #Уряд України #Список міністрів економіки України #Перший віце-прем'єр-міністр України

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
"Кеш" не проходить через банк, а бронювання у "розстрочку": які ще деталі виявили плівки НАБУ у справі Комарницького ‒ розслідування.
Без будь-яких прикрас: Мандзюк, Осадча, Сумська та інші, котрі відображають реальність життя в Instagram.
Кабінет Міністрів України повідомляє, що учасники програми "Власна справа" вже перерахували до державного бюджету 7 мільярдів гривень у вигляді податків.
Теги