Кабінет Міністрів України - У Києві було засновано другий у світі Центр технологій глобального управління.

Всесвітній економічний форум запустив Global Government Technology Centre (GGTC Kyiv) з метою популяризації GovTech рішень на глобальному рівні. GGTC Kyiv стане другим у світі центром GovTech, після берлінського, і 21-м Центром четвертої промислової революції (C4IR) в міжнародній мережі Всесвітнього економічного форуму.

"У 2019 році ми почали будувати цифрову державу з головною ідеєю -- створити найзручнішу країну для громадян. Запуск застосунку Дія докорінно змінив уявлення про те, як повинна відбуватися взаємодія з державою. Дія вже стала lovemark-брендом для українців і визнана однією з найкращих світових практик у сфері govtech. Не випадково Україна стала другою країною у світі, де запрацював Global Government Technology Centre (GGTC). Я пишаюся тим, що наш прогрес визнають на міжнародному рівні, і впевнений, що GGTC Kyiv стане осередком співпраці, інновацій та трансформаційних рішень у сфері цифрового врядування", -- зазначив Віце-прем'єр-міністр з інновацій, освіти, науки та технологій -- Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

GGTC Kyiv стане платформою для співпраці урядів, бізнесу, науковців, технологічних компаній і стартапів. Центр сприятиме впровадженню інноваційних рішень, обміну найкращими GovTech-практиками та реалізації спільних проектів. Завдяки співпраці з міжнародними партнерами українські стартапи зможуть обмінюватися досвідом і прискорювати цифрові реформи в державному секторі по всьому світі.

"Центр, що з'явиться в Україні, підтримуватиме наші глобальні ініціативи, спрямовані на виявлення величезних можливостей цифрових технологій для покращення державних послуг і створення нових перспектив. Він стане каталізатором співпраці між державним і приватним секторами, стимулюючи розвиток цифрових технологій та інновацій у цей критично важливий для України та Європи період", -- підкреслив генеральний директор Всесвітнього економічного форуму Мірек Душек.

У співпраці з Центром четвертої промислової революції та GGTC Berlin, GGTC Kyiv розробить платформу для обміну інформацією та досвідом, спрямовану на просування GovTech-рішень у всьому світі. Використовуючи технології штучного інтелекту, Інтернету речей та блокчейн, а також приділяючи особливу увагу кібербезпеці, центр буде підтримувати формування інноваційної екосистеми з впливом як на регіональному, так і на міжнародному рівнях.

"Для Швейцарії честь бути поруч з Україною, яка формує майбутнє світового GovTech. Ми вважаємо однаково важливим як розвивати діджиталізацію, так і ділитися набутим досвідом та уроками, отриманими в цій сфері. Тому за підтримки Програми EGAP ми раді зробити свій внесок у створення GGTC Kyiv", -- заявив Посол Швейцарії в Україні та Республіці Молдова Фелікс Бауманн.

Ключові напрямки GGTC Kyiv:

GovTech Observatory є платформою для моніторингу глобальних і національних трендів у сфері технологій державного управління. Завдяки інноваційним дослідженням, зручним інструментам та співпраці з провідними фахівцями з усього світу, ця обсерваторія стане осередком для обміну досвідом та розвитку політики, що ґрунтується на даних.

Innovation Gateway — це унікальна платформа, яка сприяє пошуку партнерів, реалізації пілотних проектів та масштабуванню технологічних рішень в Україні за підтримки міжнародних інвестицій. Об'єднуючи провідні центри в галузях штучного інтелекту, освітніх технологій, оборонних технологій, напівпровідників, біотехнологій, екологічних технологій, автономних безпілотних транспортних засобів та інших, GGTC Kyiv стане вітриною інноваційних можливостей України.

FutureGov Education — це освітня платформа для керівників державного сектору, яка спеціалізується на інтеграції сучасних технологій, таких як цифрові двійники та штучний інтелект. Спільно з CDTO Campus, цей центр стане місцем для інноваційних експериментів, де лідери з різних куточків світу матимуть можливість випробовувати та впроваджувати новаторські цифрові рішення.

"GGTC Kyiv — це міжнародна платформа, яка сприяє співпраці та інноваціям, де ми представлятимемо досягнення України у сфері цифрової трансформації та працюватимемо з партнерами з усього світу для реалізації ефективних змін. Об'єднуючи цифрових лідерів, підтримуючи передові дослідження та розвиваючи технології трансформації, ми маємо на меті зміцнити мережі та підвищити якість державних послуг", — підкреслила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції.

#Бізнес #Інвестиції #Україна #Європа #Українці #Комунікація #Штучний інтелект #Стартап-компанія #Інновації #Київ #Уряд України #Берлін #Екосистема #Молдова #Швейцарія #Європейська інтеграція #Віце-прем'єр-міністр України #Всесвітній економічний форум #Промислова революція #Надзвичайні і Повноважні Посли країн Європи в Україні #Експеримент

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Повний огляд казино parimatch
Киянин вперше в історії здобув титул чемпіона світу з боксу! Відзначаємо століття з моменту найзначнішої перемоги відомого емігранта!
У 2024 році Збройні Сили Росії захопили більше 2500 квадратних кілометрів території, але при цьому понесли значні втрати, складаючи 427 000 військовослужбовців. Докладніше про це.
Теги