Кабінет Міністрів України разом із Мінстратегпромом провели захід, метою якого стало залучення ветеранів до праці на підприємствах оборонної промисловості.

Команда, що займається ветеранським напрямком Мінстратегпрому, разом із Центром реінтеграції ветеранів організувала захід для роботодавців у галузі оборонного виробництва під назвою "Зброя. Ветерани: підсилюй свою команду ветеранами!". У заході взяли участь більше 30 фахівців з HR, які представляли приватні оборонні компанії.

Заступник Міністра у справах стратегічних промислових секторів Анна Гвоздяр підкреслила, що даний захід є першим у серії ініціатив, націлених на покращення продуктивності людського капіталу оборонно-промислового комплексу через залучення ветеранів та їх підтримку на робочих місцях.

"Після закінчення війни на наші оборонні підприємства прийде ще більше ветеранів. Вони зміцнять команди і привнесуть свій досвід, який вже зараз робить нашу зброю унікальною. Нам потрібно створити всі необхідні умови для цього — вже тепер залучати ветеранів до процесу виробництва озброєння і бути готовими в майбутньому прийняти значно більшу кількість ветеранів на оборонні підприємства", - підкреслила Анна Гвоздяр.

Модератор заходу, ветеран та проектний менеджер із залучення ветеранів в оборонну промисловість Мінстратегпрому Дмитро Козацький поділився власним досвідом професійної реалізації під час проходження служби та в статусі ветерана. А також розповів, чому роботодавцям варто інтегрувати в команду людей з військовим досвідом.

"Протягом служби ти невпинно вдосконалюєш свої професійні та особистісні навички. Це може бути як вміння працювати з технікою, так і досвід у плануванні та логістиці, а також цифрові компетенції. Адаптивність, лідерські якості та швидкість прийняття рішень — всі ці вміння дають змогу ветерану значно зміцнити команду роботодавця", - зазначив Дмитро Козацький.

Директор Центру реінтеграції ветеранів Марина Соколова поділилася актуальними фактами та можливостями на ринку праці для ветеранів, а також надала корисні рекомендації для роботодавців:

"На сьогоднішній день досвід АТ "УОП" підтверджує, що оборонні підприємства можуть запропонувати ветеранам те, що не може надати майже жоден інший роботодавець - не просто зайнятість, а роботу, яка має глибокий сенс для країни, що перебуває у стані війни. Наше бажання та готовність до ефективної взаємодії з ветеранами безпосередньо вплине на життєздатність бізнесу. Згідно з нашими прогнозами, в найближчі кілька років близько 35% активного населення України матиме військовий досвід або буде родичами ветеранів," - підкреслила Марина Соколова.

Тетяна Ціленко, керівник психологічного відділу благодійного фонду "Веста", поділилася порадами стосовно етичного спілкування з працівниками-ветеранами. Вона акцентувала на необхідності надання психологічної підтримки ветеранам, що допомагає їм у їхньому професійному вливу та адаптації до нових умов.

#Бізнес #Комунікація #Фірма #Уряд України #Ринок праці #Логістика #Менеджмент #Працевлаштування #Етика #Людський капітал #Зброя #Робоча сила #Акціонерне товариство

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Китайська каліграфія: викладач закрив борги на суму 2,8 мільйона доларів.
Американські фондові ринки пережили найзначніший крах в своїй історії, втративши за короткий проміжок часу $6,6 трильйона — повідомляє Delo.ua.
Міністерство оборони Російської Федерації охарактеризувало обстріл дитячого майданчика в Кривому Розі як "точний удар".
Теги