Стартує програма "Економічне навчання для бізнесу, що постраждав від війни в Україні". Підприємці, топменеджери та ключові фахівці малого й середнього бізнесу різних секторів (виробництв, енергетика, ІТ, агріфуд, зелена економіка тощо) зможуть пройти навчання на освітній онлайн-платформі Ukraine Global Faculty. Проект реалізується Академією КМЕФ у партнерстві з Міністерством економіки України та підтримується Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів і здійснюється у рамках Програми розвитку приватного сектору Нідерландської агенції підприємництва (RVO.nl).
Програма має на меті зміцнення стійкості, відновлення та розвиток малого і середнього бізнесу в Україні, а також адаптацію цих підприємств до умов інтеграції країни в європейські ринки. Підприємці з різних галузей і регіонів матимуть можливість обмінюватися досвідом, здобувати нові знання від провідних світових та українських експертів, а також відкривати нові можливості для розширення своїх бізнес-ініціатив. "Ми щиро вдячні нашим партнерам за їх важливу підтримку українських підприємців", -- заявила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.
Протягом семи місяців понад тисячу учасників програми матимуть можливість взяти участь у 36 навчальних лекціях та семінарах, організованих міжнародними та українськими експертами. Основні теми, які будуть розглянуті, включають економічні аспекти, системне мислення, стратегічне планування, штучний інтелект, фандрайзинг, управління в умовах кризи, ощадливе виробництво, зв'язки з громадськістю та багато іншого.
В програмі можуть брати участь українські бізнесмени, керівники компаній, менеджери різних підрозділів, а також інші важливі спеціалісти з сектору малого та середнього бізнесу, які бажають здобути нові знання, навички, технології та інноваційні підходи для покращення роботи існуючих підприємств або для започаткування нових напрямків діяльності.
Програма реалізується у два етапи:
Підготовчий період (грудень 2024 - середина лютого 2025): проведення опитування серед українських підприємств з метою виявлення ключових викликів і потреб. Компанії мають можливість долучитися до опитування та подати попередню заявку на участь, заповнивши відповідну анкету.
Навчання (початок - лютий 2025): освітні заходи відповідно до сформованої програми.
#Бізнес #Україна #Європейський Союз #Штучний інтелект #Економіка #Енергетична галузь #Знання #Уряд України #Економіка України #Нідерланди #Інформаційні технології #Міністерство закордонних справ (Україна) #Міністерство економіки України #Семінар #Зв'язки з громадськістю