Голова TUİD: Ми маємо намір інвестувати в виробництво українських товарів з високою доданою вартістю на території країни.

У форматі співпраці Україна - Туреччина - Швейцарія на перший план виходять сільськогосподарський та харчовий сектори.

Голова Турецько-української асоціації бізнесменів (TUİD) Бурак Пехліван у коментарі для Укрінформу зазначив, що на конференції з відновлення України, що проходила в Женеві 7 травня, обговорювалися важливі результати.

"Цю зустріч можна сміливо вважати знаковою. Ми обговорювали, перш за все, способи залучення нових інвестицій в Україну, зміцнення її економіки, а також посилення співпраці в сфері реконструкції та відбудови для бізнесу з України, Туреччини та Швейцарії, а також представників бізнес-спільнот інших країн," - поділився своїми думками агентству Пехліван.

Голова Турецько-української асоціації бізнесменів відзначив зацікавленість країн у реалізації проєктів в Україні - як зараз, коли війна ще триває, так особливо після її завершення.

"На основі обговорень, що відбулися під час зустрічі в Женеві, співпраця між Україною, Туреччиною та Швейцарією акцентує увагу на сільському господарстві та харчовій промисловості. Україна покладається на сільськогосподарську продукцію, яка складає 60% її експорту. Багато з цих товарів мають низький рівень обробки або зовсім не оброблені, що призводить до низької доданої вартості. Це ускладнює логістику, і більша частина доданої вартості залишається за межами країни. Тому ми прагнемо залучити значні інвестиції в розвиток виробництв з доданою вартістю на території України", - зазначив Бурак Пехліван.

За його словами, швейцарські компанії мають серйозні переваги в машинобудуванні та випуску виробничого обладнання, тому у цій сфері є перспектива серйозної співпраці з Україною.

"Яскравим прикладом експорту товарів з підвищеною доданою вартістю є швейцарська компанія Nestle. Компанії з Швейцарії, зокрема Nestle та інші, мають можливість стати інвесторами в українське виробництво таких товарів, пропонуючи свої знання та технічну допомогу, а також сприяючи просуванню української продукції на міжнародних ринках", - зазначив керівник асоціації.

За його словами, крім традиційних секторів співпраці з Україною, таких як будівництво та енергетика, розвиток виробництва продукції з доданою вартістю з української сировини всередині країни має значний потенціал.

Як інформував Укрінформ, у Женеві в середу, 7 травня, пройшла конференція за участю Швейцарії та Туреччини, присвячена відновленню України. На заході обговорювалися питання спільних інвестицій між країнами та розвиток співпраці для реалізації різноманітних проектів в Україні.

#Бізнес #Інвестиції #Україна #Підприємництво #Укрінформ #Інвестор #Експорт #Економіка #Енергетична галузь #Нестле #Сільськогосподарська продукція #Туреччина #Швейцарія #Машинобудування #Женева

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
"На мене впала машина, внаслідок чого я отримав 10 переломів."
Меган Маркл потрапила під критику через свій вибір піжами: які обставини викликали обурення і яку роль у цьому відіграє її син Арчі?
Nissan планує скоротити 20 000 співробітників у зв'язку з фінансовими проблемами.
Теги