За перше півріччя 2025 року група компаній Favbet перерахувала до державного бюджету України 4,37 млрд гривень податкових платежів.
Для порівняння, у відповідний період 2024 року податкові надходження становили 3,08 млрд. Таким чином, у 2025 році обсяг сплачених податків значно зріс — більше ніж на 40%, що підкреслює стабільне зростання внеску компанії до бюджету України.
Протягом 2024 року загальна сума податкових зборів від цієї групи досягла 6,75 мільярдів гривень.
"Ми бачимо, як гральна індустрія змінюється: удосконалюються підходи до відповідальної гри, змінюються формати маркетингу, відбувається активна комунікація з міжнародними компаніями. Своєчасна, безумовна та в повному обсязі сплата податків є аксіомою та непорушним правилом діяльності бізнесу", -- зазначають в групі компаній і акцентують на тому, що водночас, спостерігається загальна тенденція падіння ринку, обсягів депозитів.
Група компаній здійснює свою діяльність відкрито та у відповідності до діючого законодавства України, а також готова до повного співробітництва з контролюючими органами у разі виникнення запитів.
"Ми завжди своєчасно та у повному обсязі виконуємо всі податкові зобов'язання, що підтверджується офіційними документами та звітами податкових органів. Наша компанія готова до будь-яких перевірок і вважає подібні звинувачення спробою безпідставного тиску", - зазначили представники групи компаній.
З моменту початку масштабного вторгнення Росії в Україну обсяг підтримки, наданої українським військовим та Силам оборони, перевищує 730 мільйонів гривень.
Також бізнес залишається активним учасником ініціатив у сфері соціальної відповідальності. З 2023 року Favbet є генеральним партнером комплексного проєкту впровадження в Україні соціальних послуг для людей з ризиком ігрової залежності.
У 2024 році в рамках реалізації проєкту був затверджений новий державний стандарт соціально-психологічної реабілітації людей, які страждають від ігрової залежності, а також було відкрито спеціалізований реабілітаційний центр.
У 2025 році компанія Favbet взяла участь у програмі міжнародного обміну досвідом, спрямованій на підтримку українських фахівців у сфері відповідальної гри та боротьби з ігровою залежністю. Цю ініціативу започаткувала Громадська Спілка "Центр відповідальної гри".
"Розвиток індустрії азартних ігор повинен відбуватися в тісному зв'язку з удосконаленням стандартів захисту гравців, як з боку операторів, так і з боку держави. Це підхід, який зарекомендував себе на міжнародній арені, і який ми хочемо впровадити в Україні", - зазначають у Favbet.
#Бізнес #Україна #Комунікація #Податок #Державний бюджет України #Українська гривня #Бюджет #Фізична медицина та реабілітація #Маркетинг #Технічний стандарт #Закон України #Соціальні послуги