Благодійні внески завершилися: Україна розробляє нову стратегію співпраці зі США.

Українські державні діячі та підприємці вживають активних заходів, щоб переконати новообраного президента США Дональда Трампа в перевагах потужної України для його політичних інтересів. Київ має намір довести Трампу, що підтримка України є не просто благодійною ініціативою, а вигідною економічною угодою. Про це йдеться в матеріалі видання The Washington Post, повідомляє портал "Коментарі".

Зображення з публічних ресурсів.

Офіційний Київ прагне переконати Трампа в тому, що підтримка України є не просто благодійною діяльністю, а вигідною економічною і геостратегічною можливістю, яка в кінцевому підсумку принесе користь і зміцнить інтереси США. Українська влада сподівається, що, підтримуючи транзакційний підхід Трампа до міжнародних відносин та пропонуючи американським компаніям привабливі бізнес-можливості, вона зможе отримати від нового президента допомогу в протистоянні агресії з боку Росії.

Багато українців, по суті, не звертають уваги на нещодавні критичні зауваження Трампа і натомість акцентують увагу на тому, що він став першим президентом США, який безпосередньо надав Україні летальну зброю (зокрема, протитанкові комплекси Javelin), -- зазначили журналісти.

Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив надію, що новий президентський термін відкриє шлях до ери позитивних перетворень для країни.

Згідно з інформацією, що надійшла з джерел, в останні тижні уряд Києва почав представляти Сполученим Штатам концепцію нової ери в американській політиці по відношенню до України, яка базується на принципі "мир шляхом сили". Українські влади вірять, що це звернення зможе знайти підтримку у Дональда Трампа.

Журналісти вважають, що Україна представляє свої природні ресурси як перспективні можливості для американського бізнесу. Офіційний Київ акцентує увагу на своїх газових сховищах, які є найбільшими в Європі, а також на наявності корисних копалин, серед яких літій — важливий елемент для виробництва мікрочипів і електромобілів. Це може викликати інтерес, зокрема, у одного з найближчих соратників Трампа — Ілона Маска.

#Бізнес #Дональд Трамп #Росія #Україна #Підприємництво #Європа #Українці #Київ #Літій #Ілон Маск #Благодійність (практика) #Дипломатія #The Washington Post #Дмитро Кулеба #Корисні копалини #Міністерство закордонних справ (Україна) #Електромобіль

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Наречена Джеффа Безоса поділилася знімком, на якому вона позує в масці та тримає батіг.
Бронювання через "Дію" знову доступне: які наслідки це матиме для бізнесу?
Сьогодні світла стане ще менше: в Україні оновили розклади відключень.
Теги