Альпін може продати 24% акцій команди
Почалися попередні перемовини щодо продажу великої частки у команді Формули-1 Альпін.
Французька команда переживає один із найскладніших сезонів за останній час: вона займає останнє місце в Кубку конструкторів і відверто визнає, що просто "дотягує" до завершення сезону 2025 року.
Згідно з даними Sports Business Journal, інвестиційна фірма Otro Capital розпочала первісні переговори стосовно можливого продажу своєї 24-відсоткової долі в команді.
Цю частку було придбано менше двох років тому - угода на 218 мільйонів доларів у грудні 2023 року оцінила Альпін приблизно у 900 млн доларів. Однак на тлі зростання популярності чемпіонату вартість навіть аутсайдерів Ф1 зараз може сягати близько 1,5 млрд доларів.
Переговори знаходяться на початковому етапі. Додатковим чинником є право компанії Рено на першочергову можливість придбання у разі продажу, що може ускладнити залучення зовнішніх інвесторів.
Серед потенційних покупців називають Крістіана Хорнера, який неодноразово заявляв, що готовий повернутися у Формулу-1 лише за умови отримання частки у команді. Наявність у проекті Флавіо Бріаторе як радника, ймовірно, не стане перешкодою для такого сценарію. Тож ситуація заслуговує на пильну увагу.
#Інвестор #Франція #Рено #Американські міські ділові журнали #Формула-1 #Столиця (радіомережа)