Штучний інтелект і нові можливості для українських підприємств: основні теми Forbes Tech 2024 | УНН

У Києві відбулася конференція Forbes Tech 2024, в якій взяли участь 400 делегатів з технологічного сектору. Основними темами заходу стали перспективи розвитку штучного інтелекту, процеси цифрової трансформації та питання кібербезпеки.

24 листопада в Києві відбулася конференція Forbes Tech 2024 -- один із провідних технологічних форумів України для обговорення сучасних викликів і трендів tech-галузі. Цього року ключовими темами стали майбутнє штучного інтелекту, цифрова трансформація та кібербезпека. Партнером події стала українська IT-компанія FAVBET Tech, передає УНН.

Учасниками цьогорічної Forbes Tech стали представники різних галузей, включаючи фармацевтику, промисловість, енергетику та IT. Спікерами тематичних панелей та дискусій стали 57 засновників та керівників провідних компаній, лідерів інновацій та інвесторів.

Серед учасників можна виділити Леоніда Полупана, який очолює Microsoft в Україні та Балтійських країнах, Анну Щербакову, віцепрезидентку та операційну директорку GlobalLogic Ukraine, Віталія Седлера, співзасновника та генерального директора Intellias, Максима Баланюка, керівника R&D Центру Metinvest Digital, а також Ольгу Устинову, CEO Vodafone, та інших.

Одним із центральних виступів на конференції став виступ віцепрем'єра з інновацій, освіти, науки та технологій, а також міністра цифрової трансформації Михайла Федорова. Він поділився досвідом підвищення продуктивності команд через впровадження системи OKR для встановлення цілей.

Обговорення впливу технологій на бізнес-процеси та підготовки компаній до змін у поведінці споживачів і ринкових умов відбулося за участю таких експертів, як Тетяна Лукинюк, керівниця Google в Україні, Олександр Федоров, CEO і засновник OBRIO, Євген Вигнан, співзасновник і COO Appflame, Катерина Крук, керівниця з публічної політики Meta в Центральній та Східній Європі, а також Марина Павлюк, генеральна директорка Glovo в Україні, та інших фахівців.

У 2024 році Forbes Tech зібрав понад 400 учасників, створивши неповторну платформу для обміну досвідом серед провідних фахівців у технологічній індустрії. Серед учасників і партнерів була українська IT-компанія FAVBET Tech. Генеральний директор компанії Артем Скрипник модерував панельну дискусію на тему: "ChatGPT - два роки: як змінювалися юзкейси українських компаній?". Разом з іншими експертами він розглянув, як штучний інтелект впливає на сучасний бізнес, зокрема, у питаннях автоматизації рутинних завдань, розробки нових продуктів та створення персоналізованих рішень для клієнтів.

"Українські компанії, в тому числі й FAVBET Tech, успішно впроваджують AI-інструменти у свої робочі процеси та продукти. Це вимога часу та обставин -- в умовах війни бізнес шукає найбільш ефективні та швидкі рішення, і в цьому плані штучний інтелект пропонує багато переваг. Вдячний всім учасникам Forbes Tech 2024 за обмін думками та підтримку інновацій в Україні", -- каже Артем Скрипник.

#Бізнес #Україна #Споживач #Штучний інтелект #Інвестор #Інновації #Енергетична галузь #Київ #Українська мова #Східна Європа #Мета-платформи #Комп'ютерна безпека #Українські національні новини #Google #Генеральний директор #Автоматизація #Forbes (журнал) #Фармацевтика #Інформаційні технології #Microsoft #Країни Балтії #Центральна Європа #Дослідження та розробки #ChatGPT #Еволюція #Vodafone Україна #Бізнес-процес

Читайте також

Найпопулярніше
Скріншот не є юридично обов'язковим документом. Як створити копії документів за допомогою застосунку "Дія".
Електронні платформи на заміну паперовим формальностям: Україна модернізує митні процеси.
Оцініть це, а потім вирушайте на зустріч: які чоловічі імена приносять фінансовий успіх та процвітання у бізнесі.
Актуальне
Наречена Джеффа Безоса поділилася знімком, на якому вона позує в масці та тримає батіг.
Бронювання через "Дію" знову доступне: які наслідки це матиме для бізнесу?
Сьогодні світла стане ще менше: в Україні оновили розклади відключень.
Теги