Центр інновацій у соціальній сфері
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУ

Центр соціального лідерства, громадська організація, яка спеціалізується на лобіюванні дружнього до дітей дизайну та освітньому консалтингу, повідомляє про нове стратегічне партнерство з Українською Національною Асоціацією з Гуманітарного Розмінування (УНАГР). Ця співпраця - рішучий крок у напрямку підвищення обізнаності про мінну небезпеку та формування культури безпечної життєдіяльності в Україні, з особливою увагою до захисту здоров’я та благополуччя дітей.

Наші спільні зусилля будуть спрямовані на реалізацію освітніх програм для дітей та підлітків, які включатимуть інтерактивні практичні заняття та просвітницькі кампанії. Ми прагнемо, щоб молодь України була свідомою, щодо мінної небезпеки знала та могла себе захистити. 

"Це партнерство важливий крок у нашому прагненні зробити Україну дружньою до дітей і це набуває неабиякої актуальності під час війни вимушеної міграції родин із дітьми", - зазначила Октябрина Лісовська, голова ГО Центру соціального лідерства. "Спільно з УНАГР, які об’єднали світові та національні організації гуманітарного розмінування  ми зможемо досягти значних результатів у формуванні в дітей стійких навичок мінної безпеки та наданні їм необхідних навичок для безпечного життя."

Це партнерство – не просто формальна угода, а й щире прагнення створити майбутнє, де кожна дитина в Україні зможе жити без страху перед вибухівками.

Контакти для медіа:

Октябрина Лісовська, ГО Центр соціального лідерства, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Українська Національна Асоціація Гуманітарного Розмінування: https://unhda.org/

Разом ми зможемо зробити Україну безпечнішою та дружнішою до дітей!

 

UAHD

Наші проекти

Наші експерти

Наші партнери

Календар подій

Останні новини

Центр соціального лідерства, громадська ...

19 квітня 2023 року відбулось підписання ...

НАКАЗ № 12-4ОПм. Київ  12.04.2023 р. Відповідно ...

Відома українська спортсменка Ганна Різатдінова ...

3 грудня 2022 року відбувся Форум “Філософія ...

30 листопада у Києві відбувся благодійний ...

23 листопада в 17:00 проект “Коло турботи” ГО ...

 м. Київ                                         ...

Дружня та працьовита команда ГО Центр соціального ...

24 травня  НДСЛ «Охматдит» в особі генерального ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family