Центр інновацій у соціальній сфері
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУ

Друзі, колеги! Завершився цьогорічний Всесвітній тиждень в підтримку грудного вигодовування та наша з Вами подія в парку Шевченка теж позаду!

Ми хочемо Вам подякувати за особистий внесок кожного з Вас в нашу спільну справу! В цьому році свято пройшло більш масштабно і було надзвичайно гарним, динамічним і насиченим саме завдяки вашій участі! Цьогоріч ми отримали неабияку допомогу від КМДА та Шевченківської районої в м.Києві державної адміністрації: соціальна реклама допомогла масштабувати інформацію про свято по всім районам та підприємствам столиці!

За нашими підрахунками захід відвідали близько 4000 гостей - сім'ї: мама, тато, малюк / малюки та вагітні сімейні пари. Було багато посмішок, приємних зустрічей, обіймів, гарного настрою, різних атракцій та призів! На гостей свята очікував неймовірний сюрприз: виступ Веронічки Морської, учасниці та суперфіналістки Vго ювілейного сезону «Голос країни діти» 2019, не залишив байдужим ані дорослих ані дітей! 

Дякуємо учасникам нашої унікальної ярмарки товарів та послуг дружніх до малюків та батьків! Неймовірно тепло від того що є українські виробники які  в дев’яте приймають учать в нашій виставці-ярмарку адже це показник сталості та відповідності високих критеріїв якості брендів. Радісно що коло нових партнерів свята-акції на підтримку грудного вигодовування невпинно розширюється: охоплюючи нові галузі стандартами друж

німи до малюків та батьків. Цьогоріч на заході батькі могли пройти консультації педіатрів,  отримати послуги УЗІ та здати безкоштовний аналіз крові, пройти майстер клас по підбору няні та отримати фото із зірковими мамами: Алою Кліменко та Нелею Шевкопляс.

З теплом в серці дякуємо нашим лекторам - ви були чудові!  Ми, разом із тисячами батьків-слухачів, дякуємо вам за Ваші знання та досвід, якими ви так щедро ділилися!

Дякуємо майстрам, які приєдналися до нашої акції-свята зі своїми проектами і створили чудову дитячу галявину з розвагами та майстер-класами! Наповнили б'юті простір для мам! та зону здоров’я та спорту для тат та всіх-і-кожного! Все було гармонійно, насичено, корисно і дружньо - це відзначили як юні гості нашого свята так, звичайно, і батьки.

І хоч попереду цілий рік, ми призначаємо нову дату нашого ювілейного 10-го акції-свята на підтримку грудного вигодовування  на 2 серпня 2020 року! Ми хочемо провести його разом з вами - в компанії людей і організацій, які підтримують грудне вигодовування та  свідоме батьківство!

До зустрічі в 2020!

Всесвітній тиждень грудного вигодовування - це щорічна акція  Всесвітнього альянсу за грудне вигодовування під егідою ЮНІСЕФ, Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та їх партнерів, включаючи окремих осіб, організації та уряди, що підтримується на сьогодні в 170 країнах світу. Завдання акції – привернути увагу громадськості до цінності та впливу природного вигодовування на розвиток суспільства, так як з кожним роком маркетинг виробників штучного харчування стає все агресивнішим, і грудне вигодовування знецінюється Цього року захід-акція відбувся в Києві в дев’яте під слоганом: «Надихаємо батьків, уможливлюємо грудне вигодовування». Організатори: Національний рух  на підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України», громадська організація «Центр соціального лідерства» за підтримки Юнісеф Україна та під патронатом Київської міської державної адміністрації

За додатковою інформацією просимо звертатися до Оргкомітету: 

Національний рух на підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України»:  Ксенія Соловей  е-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

ГО «Центр соціального лідерства»:  Октябрина Лісовська  е-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

FB сторінка події: https://www.facebook.com/wbw.ua/

Web: http://wbw.breastfeeding.org.ua/

ЗМІ про WBW2019:

ТСН (з 43:20): https://m.youtube.com/watch?v=IT_lMpga1Ck

5 канал: https://www.youtube.com/watch?v=qg6KGDCrKAA

UA: Перший http://1tv.com.ua/news/106595 (з 0:18)

ТК Україна з 18:26: https://www.youtube.com/watch?v=X2Bv9s7cWyk

 ТК Київ: https://youtu.be/hQu0NrNJQpA (10:42) 

Наші проекти

Наші експерти

Наші партнери

Календар подій

Останні новини

19 квітня 2023 року відбулось підписання ...

НАКАЗ № 12-4ОПм. Київ  12.04.2023 р. Відповідно ...

Відома українська спортсменка Ганна Різатдінова ...

3 грудня 2022 року відбувся Форум “Філософія ...

30 листопада у Києві відбувся благодійний ...

23 листопада в 17:00 проект “Коло турботи” ГО ...

 м. Київ                                         ...

Дружня та працьовита команда ГО Центр соціального ...

24 травня  НДСЛ «Охматдит» в особі генерального ...

Допомагаємо своїм Раді повідомити, що нам ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family