Центр інновацій у соціальній сфері
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУ

26 серпня відбувся третій Business Social Selfie, темою якого було обрано Соціальне партнерство.

Тематика зустрічі була обрана невипадково: тема є над актуальною як для України так і для всього світу. Людству більше не потрібні красиві обіцянки та промови ані з боку  держави, ані від бізнесу: рівень недовіри до цих інституцій знижується (ETB) пропорційно до зростання екологічних, соціальних та економічних викликів (бідність  ≤ $2 на день, безробіття (особливо серед молоді), забруднення світового океану, надмірне споживання, глобальна нерівність…) Майже у всіх країнах світу силою, яка рухає прогрес є бізнес, переважно МСБ, не без виключення  транснаціональних лідерів (Uniliver, DANONE, Intel, Microsoft, Coca Cola, SAP, Cisco, Toyota, інш) які демонструють готовність до включення в політику ООН Стійкого розвитку 2030 ≤ активно, а в Україні на ±

Спікери Social Business Selfie представляли потужний соціально-оріентовний бізнес (60/40 міжнародний та національний який досяг міжнародного рівня):

SAP Константин Передерій презентація ЕЛЕКТРОННОГО БЮДЖЕТУ КИЄВА . Система  дозволяє аналізувати  дані про витрати та доходи міста (дані в систему поступають безпосередньо з ДКСУ!) та працює на трьох рівнях; з кожним наступним рівнем користувач може отримати більш детальну інформацію. На нульовому рівні викладено загальну інформацію про бюджет, стан виконання, стан видатків та доходів, розкладену по місяцях. Перший рівень — виконання по доходах, плани за якими департаменти або районні  адміністрації отримують кошти. Система дозволяє проаналізувати в якому періоді на які витрати заплановані, як у розрізі галузей, так і в розрізі сутності економічних видатків. Другий рівень передбачає аналіз стану видатків: як розпорядник та на що саме витрачає кошти. Третій рівень покаже, котра із господарських організацій отримала ці кошти як оплату за послуги. Наразі система працює в тестовому режимі, за планом має бути цілком наповнена на 01 вересня 2015 року.  Подібні системи впроваджені SAP Відні, Оттаві, Дортмунді, Кейптауні. Константан розповів аудиторії, що навіть за підтримки КМДА та мєра виникає багато непорозумінь з іншими структурами але потруху система змінюється. http://new.kievcity.gov.ua/ 

ІП «Кока Кола Беверіджис Україна» Андрій Бублик презентував  проект «МИ-СМАРАГДОВЕ МІСТО», благодійну ініціативу для дитячого центру соціальної реабілітації м. Святогорськ.   6 дитячих будинків, більше 500 дітей-сиріт з Донецької області знайшли в центрі постійний дім.  Центру допомагає вся Україна але увага та любов до дітей  ніколи не буде зайвою. Діткам можна писати листи, пробувати встановити дружне листування та несподівані розважальні свята. Проект реалізується, переважно, як проект корпоративного волонтерства. Команда Сонячні листи, Центру соціального лідерства  закликає своїх колег, партнерів, друзів,  по можливості підтримати цей проект, бо діти які зростають в любові є запорукою майбутнього. Пані Галина Демченко, директор «Смарагдового міста», Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

EUROPEANPROFILESsa  Дімітріс Баколас  презентував  актуальні світові тренди соціального партнерства  за власним досвідом. Його компанія має стійки зв’язки та спільні міжнародні проекти з найвідомішими донорами світу: WORLD BANK, European Union Agency for Fundamental Rights, INTERNATIONAL COOPERATION AND DEVELOPMENT EUROPEAID . Однією  з основниї спеціалізації компанії є  «гармонізації законодавства із законодавством ЄС» - затребуваний напрямок в Україні. 

«Концерн Галнафтогаз» Ірина Миронова презентація проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі ». Чи можуть «няшні «персонажі змінити поведінку людини яка порушує правила дорожнього руху? Цілком – ні, але в комплексі з інформативно-освітніми технологіями – так. Проект реалізовано в со-партнерстві з ЄБРР та міськими, селищними радами, які розташовані на трасі Київ-Одеса.  "Найважливішим результатом проекту має стати зміни в поведінці, зниження або виключення дитячої смертності як на трасі Київ-Одеса так і по всій Україні". Проект актуальний, потрібний для суспільства  та відкриває простір можливостей для кооперації зусиль та  розвитку, як для НКО так і для державного сектору. 

Фонд «Освітні ініціативи» Октава Капітал»  Оксана Сторженко , керівник проектів фонду. Фонд реалізує багато проектів, спрямованих на популяризацію та навчання IT фахівців, за принципами адресності, доцільності та доказової бази, щодо результатів.  Проекти, які з гордістю можна назвати національними: «MBA в IT сфері», «СтратегіЯ» та ще багато інших.

Резюмуючи захід: 

Факт 1. Наближення секторів їх прагнення до усвідомлення необхідності в кооперації – на рівні 4 за 10ти бальною шкалою)

ФАКТ2. Корпоративне волонтерство – є потужним джерелом соціального партнерства від бізнесу у проектах  третього сектору та  держави.  (10-з 10 бальної)

ФАКТ3. Со-партнетські проекти - актуальні, як ніколи:  за умови, що заявники від третього сектора та держави звертаються до бізнесу з урахуванням їх стратегій створення спільних цінностей та пріоритетних напрямків та надають звітність по отриманим результатам від реалізації проекту. Звітність та оцінка впливу - запорука системного партнерства та вибудовування довіри між суб’єктами соціального партнерства.

Бонуси: кожний учасник присутній на #BSS отримав цінну  інформацію: коли затверджується бюджет  в організаціях, які представляли спікери, які проекти в фокусі на 2016 рік. 

Чекаємо на Вас на наступних заходах! Надсилайте заявки на реєстрацію. Разом змінемо світ накраще (с) CSL

Організатори Business Social Selfie: компанія соціальний консалтинг «Параграф» та Центр соціального лідерства за підтримки  міжнародної молодіжної палати «JCI»

Фотогалерея заходу: https://goo.gl/NtXKRm

Про "Центр соціальної лідерства" – українська неурядова, некомерційна, громадська організація Місія ЦСЛ полягає в становленні  соціальної економіки в Україні. Пріоритетні напрямки роботи ЦСЛ: об'єднання соціальних ініціатив  та реальних учасників галузі України;   просування  та реалізація проектів та програм з соціального маркетингу як базового принципу комунікації соціального партнерства бізнесу - держави - НКО- академічних установ  для добробуту суспільства.
Відповідно до завдань ЦСЛ, за плечима  команди розробка та втілення програми Форуму  "Найкращі соціальні проекти України" (2013, 2014 рр)  Загалом, більше 5000 лідерів соціальної сфери взяли участь в програмі Форумів, до співпраці було залучено  28 міжнародних та національних експертів, створена каталог "Найкращі соціальні проекти України», публічний лекторій  . Крім вказаного вище, «Центр соціальної лідерства" працює в наступних напрямках: адвокація  та розробка національної  Декларації соціальної відповідальності , численних проектів з розвитку дітей та молоді, програми соціальної реабілітації для дітей українських захисників – «Сонячні листи». Центр соціальної лідерства є членом  Всесвітньої асоціації соціального маркетингу (ISMA),  Європейського співтовариства соціальних новаторів (SIE), Європейського альянсу з інновацій та учасником Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України.

Наші проекти

Наші експерти

Наші партнери

Календар подій

Останні новини

19 квітня 2023 року відбулось підписання ...

НАКАЗ № 12-4ОПм. Київ  12.04.2023 р. Відповідно ...

Відома українська спортсменка Ганна Різатдінова ...

3 грудня 2022 року відбувся Форум “Філософія ...

30 листопада у Києві відбувся благодійний ...

23 листопада в 17:00 проект “Коло турботи” ГО ...

 м. Київ                                         ...

Дружня та працьовита команда ГО Центр соціального ...

24 травня  НДСЛ «Охматдит» в особі генерального ...

Допомагаємо своїм Раді повідомити, що нам ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family